Близько 12 тисяч квадратних кілометрів на Харківщині потребують розмінування, дороги всипані протипіхотними мінами

23 вересня 2022 року
Державна служба України з надзвичайних ситуацій

 На територію Харківської області вже направлені зведені загони ДСНС двох типів – для розбору завалів, це близько 170 фахівців та 70 одиниць техніки. Другий тип – загони піротехніків.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Роман Примуш, заступник голови ДСНС України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

«Близько 12 тисяч квадратних кілометрів на Харківщині забруднені вибухонебезпечними предметами. Це все потребує значного розмінування. Інтенсивність замінування набагато вища, ніж була в Київській. Велика кількість протипіхотних мін. Вони буквально розсипані вздовж доріг. Наразі у області працює 129 піротехніків. Плануємо до жовтня збільшити їхню кількість вдвічі. Щодня прибувають нові команди, за ними закріплюється територія і вони працюють», – пояснив заступник голови ДСНС.

Додатково залучаються до розмінування й іноземні команди. Поки що вони у невеликій кількості, бо Харківська область лишається потенційно небезпечною.

За оцінками ДСНС, процес розмінування Харківської області триватиме кілька років.

 

Джерело: Державна служба України з надзвичайних ситуацій. https://dsns.gov.ua/uk/news/ostanni-novini/blizko-12-tisyac-kvadratnix-kilometriv-na-xarkivshhini-potrebuyut-rozminuvannya-dorogi-vsipani-protipixotnimi-minami

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook