Відкрита онлайн лекція доцента кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лобунець Тетяни Валеріївни

30 серпня 2022 року

30 серпня 2022 року доцентом кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лобунець Тетяною Валеріївною була проведена відкрита лекція для бакалаврів 3-го курсу спеціальності "Менеджмент" з дисципліни "Управління інноваційно-інвестиційною діяльністю" на тему "Інвестиційний ринок. Аналіз інвестиційної привабливості".

В рамках лекційного заняття розглядались питання сутності інвестиційного ринку, взаємодії його складових та механізму функціонування; специфіка формування кон’юнктури інвестиційного ринку та основні чинники, що впливають на стан інвестиційного клімату; складові інвестиційної привабливості: країни, галузей економіки, регіону та підприємства, а також показники аналізу її стану. Крім того, студентам було представлено відео, на основі якого проведено оцінку інвестиційного клімату в Україні та визначено фактори, які на нього найбільше впливають.

 

На відкритій лекції були присутні відповідальна від факультету щодо контролю за якістю освіти к.е.н. доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Тюріна Альона Анатоліївна та викладачі кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту: в.о. завідувача кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, д.е.н., професор Дєліні Марина Миколаївна, к.держ. упр., доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Алексеєва Катерина Андріївна, к.е.н., доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Власенко Тетяна Олексіївна, к.е.н., доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Свердан Михайло Михайлович, к.держ. упр., доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Дергач Анна Вадимівна, к.е.н., доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Артюх Тетяна Олександрівна, завідувач лабораторії, асистент викладача кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Кендус Дар’я Ігорівна.

   

   

Присутні зазначили, що лекція проведена згідно плану, відповідно до робочої програми. Також відмітили високий педагогічний рівень проведення лекції, а саме: майстерність викладача у викладанні дисципліни, чіткість, логічність, наявність зв’язків з попереднім навчальним матеріалом, поєднання теоретичного матеріалу з практичними прикладами та вирішення ситуаційних завдань, використання технічних засобів навчання та унаочнення матеріалу протягом проведення лекції, постійний зворотній зв'язок із аудиторією та вміння зацікавити студентів до активної роботи.

 

Тетяна Власенко,
к.е.н., доцент кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook