Робочий тиждень студентів Мукачівського фахового коледжу

22 серпня 2022 року
   Наш навчальний заклад є одним із перших в області, який у складних умовах воєнного часу, 15 серпня поточного року, розпочав новий 2022/2023 н.р. для студентів денної форми у змішаному форматі. До занять приступили студенти всіх відділень фахового коледжу 1-2-3 курсів та 3 курс бакалаврату. В дистанційному форматі навчаються студенти, які з різних причин тимчасово перебувають за кордоном та студенти скороченого терміну навчання.

   Отже, завершився перший тиждень, як студенти повернулися до навчального процесу, вимушена пауза викликана «COVID-19» не може тривати довго, в молоді виникають нові обставини, нові виклики. Підсумовуючи, аналізуючи стан в якому приходиться працювати, випливає висновок – молодь повинна навчатися незважаючи на обставини.


   На протязі тижня приступили до занять 38 академічних груп, з явкою понад 93 % студентів, а у студентів першого курсу явка становила 98 %, тобто з 783 осіб, відсутніх зареєстровано 3 студенти (Дніпропетровська, Донецька, Львівська області).
   В навчальному закладі навчальний день розпочався з того, що перед початком занять адміністрація фахового коледжу провела робочу зустріч, ознайомила з правилами поведінки, інструктажем під час навчання в умовах воєнного стану. Першокурсників урочисто прийняли у велику сім’ю студентства коледжу, а надалі розпочалося навчання. Студенти згідно затвердженого розкладу занять приступили до старанного вивчення дисциплін в розрізі навчального плану.

   Боринська Беатриса, староста 4 курсу групи ВМ-44 говорить «Ми щасливі, задоволені, що накінець повернулись до кращих часів навчання в аудиторіях, лабораторіях та навчальній клініці ветеринарної медицини. Напередодні, ми поселились в студентський гуртожиток, все було організовано без навантажень, нервозностей. Щира подяка адміністрації, відділенню за можливість навчатися без ніяких проблем, здобувати знання в очному форматі, а це велика сила.
   Ми бачимо, відмічаємо, що всі зусилля, як дирекції коледжу, відділень, викладачів спрямовані на організацію та забезпечення навчального процесу на належному рівні, враховуючи індивідуальні умови для навчання кожного студента, так як в реальних умовах війни (повітряна тривога, нестабільне-з’єднання та інше) не кожний наш студент має доступ до мобільного зв’язку чи до мережі інтернет

   Студенти, які проживають в гуртожитку не залишаються осторонь уваги директора коледжу та заступників. Зокрема, 18 серпня відбулась приємна мотивована, конструктивна зустріч директора Юрія Садварі, Марії Яцик, Вікторії Попович, Ігоря Грубінка, завідувачів відділень зі студентами.

   Дирекція коледжу наголосила на основні питання навчання, студентсього життя в умовах воєного стану. В такий час ми повинні спільно працювати в умовах сьогодення. Це дійсно вразило студентів, що не дивлячись на зайнятість керівництва коледжу знайшли можливість зустрітися.
   Поза увагою в коледжі не залишається і культурно-виховна робота студентів. З 23 серпня розпочнеться спартакіада серед студентів коледжу, присвячена виконанню завдань «Голосіївська ініціатива-2025» із футболу на «Кубок директора коледжу», волейболу, баскетболу, легкої атлетики та греко-римської боротьби.
   Отож, вітаємо всіх з початкою нового 2022/2023 н.р., бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, успіхів у навчанні!

Слава Україні!
Героям Слава!
Разом до Перемоги!

Дирекція коледжу
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook