МАН - навчання і фан, можливості і перспективи

5 липня 2022 року

Разом ми єдині!!!

   Зараз не легкі часи для України. Проте важкі часи народжують сильних людей. Сильні люди створюють хороші часи. Саме зараз настав час переродження України і завдання кожного долучитися до цього, допомогти та змінитися самому, стати сильнішим та змогти піднятися разом на нову сходинку. 

   Заклади вищої освіти є механізмом становлення саме таких людей і Національний університет біоресурсів і природокористування України не є виключенням. Університет є одним з осередків поєднання науки та навчанням. Тут працюють не лише з молодим поколінням, що навчається в ЗВО, а й з школярами, які вже впевнено рухаються до свого щасливого майбутнього та свідомо виокремили в ньому місце для науки. Знаходити таких учнів та допомагати їм в науковій роботі вдається завдяки співпраці з Малою академією наук (МАН). 

   НПП кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського є членами журі ІІІ всеукраїнського (фінального) етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України в 2022 році відділення "Екології та аграрних наук" секції "Селекція і генетика".

   Школярі майже з усієї країни доєдналися до конкурсу і гідно представили власні роботи. В конкурсі прийняли участь 14 учнів 9 - 11 класів з різних областей України: Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Чернігівська та з м. Київ. 

    Результати власних досліджень 5 липня вони представили у вигляді постерних доповідей.

Все буде Україна!

Ірина Шпакович, 
асистент кафедри генетики, селекції і
насінництва ім. проф. М.О. Зеленського

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook