На Житомирщині фахівці ДСНС та лісівники відпрацьовують питання організації заходів з протидії пожежам у природних екосистемах

24 травня 2022 року
Державна служба України з надзвичайних ситуацій

 Задля підвищення ефективності запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах, а також оперативного реагування на них, на Житомирщині розпочала роботу міжвідомча робоча група за участю представників ДСНС України та Державного агентства лісових ресурсів України.

Надаючи практичну та методичну допомогу в організації заходів з протидії пожежам у природних екосистемах, фахівці упродовж тижня відпрацьовуватимуть питання міжвідомчої взаємодії та готовності органів влади, підприємств, установ і організацій до запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах.

Наразі представники ознайомлюються з матеріально-технічним забезпеченням лісових пожежних станцій, роботою системи моніторингу та раннього виявлення пожеж, станом джерел водопостачання та виконання протипожежних заходів.

 

Джерело: Державна служба України з надзвичайних ситуацій. https://dsns.gov.ua/uk/news/ostanni-novini/na-zitomirshhini-faxivci-dsns-ta-lisivniki-vidpracyovuyut-pitannya-organizaciyi-zaxodiv-z-protidiyi-pozezam-u-prirodnix-ekosistemax

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook