Scientia vinces: відбулася атестація аспірантів-гуманітаріїв

8 травня 2022 року

   «Scientia vinces – Наукою переможеш»! Саме ці слова одного з президентів Королівського товариства сера Вільяма Хаггінса пройшли лейтмотивом засідання наукової ради гуманітаріїв, що відбулося 06 травня 2022 року.
   Хаггінс вважав, що «в цьому столітті успіх буде не за нацією атлетів і класиків, а за країною тих, хто, отримавши виховання в суворих правилах і методах науки, матиме знання і жвавість розуму, потрібні, щоб черпати з усім доступної невичерпної скарбниці природи». Ці слова є актуальними саме на гуманітарно-педагогічному факультеті, де потужний гуманітарний напрям органічно вписаний в академічний контекст нашого університету наук про життя, а молодим «атлетам і класикам», а також педагогам, психологам, журналістам, перекладачам надають унікальну нагоду здобувати соціономічні та біономічні професії та продовжити наукові розвідки в аспірантурі за спеціальностями 011 «Освітні, педагогічні науки», 015 «Професійна освіта», 032 «Історія та археологія», 033 «Філософія» та 053 «Психологія».

   Відповідно до наказу ректора від 20.04.2022 № 232 «Щодо проведення атестації аспірантів та здобувачів, які проходять підготовку в НУБіП України», 04-06 травня на гуманітарно-педагогічному факультеті тривала атестація аспірантів і здобувачів наукового ступеня. Попри складності воєнного часу, всі аспіранти та здобувачі відповідально поставилися до цього заходу і взяли участь в онлайн-засіданні наукової ради, де прозвітували про виконання освітньо-наукової програми доктора філософії за 2021-2022 навчальний рік.

   Атестаційна комісія у затвердженому складі на чолі з деканом факультету Інною Савицькою заслухала звіти молодих науковців, які доповіли про виконання індивідуального плану, зокрема його наукової складової. У фокусі особливої уваги атестаційної комісії були фактичний стан розроблення дисертації, апробація результатів дослідження та публікаційна активність.

 

 

 

 
   Аспіранти та здобувачі докладно розповіли про наукові праці, опубліковані за темою дисертації за звітний період, статті у наукових фахових виданнях України та виданнях, індексованих у міжнародних наукометричних базах, участь у науково-практичних конференціях. Наукові керівники навели стислу характеристику аспірантам і здобувачам.
   Високий рівень наукової підготовки та гарні показники за всіма видами діяльності продемонстрували аспіранти Сергій Михнюк (науковий керівник: проф. Сергій Кубіцький), Олександра Соколова (науковий керівник: проф. Микола Максюта), Олена Стукало (науковий керівник: проф. Світлана Амеліна), Вікторія Шеховцова-Бурянова (науковий керівник: доц. Інна Савицька), Олександра Драчук (науковий керівник: доц. Ірина Сопівник).

 

 

 

   За результатами обговорення звітів членами атестаційної комісії схвалено рішення про атестацію аспірантів і здобувачів. Голова атестаційної комісії Інна Савицька привітала аспірантів, здобувачів і наукових керівників з успішною атестацією, закцентувавши на необхідності не зупинятися на досягнутому, а підвищувати показники виконання освітньо-наукової програми, провадити наукові дослідження та активно апробовувати їх результати. Адже це є кроком до спільної перемоги, а обдарована наукова молодь потрібна нашій країні для подальшої розбудови.


Олена Балалаєва,
секретар наукової ради гуманітарно-педагогічного факультету

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook