З Міжнародним Днем студента!

18 листопада 2021 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10

Листопад – останній місяць осені. На вулиці рано темніє, стає холодніше. Але для студентів листопад – це місяць, в якому святкується довгоочікуваний Міжнародний день студента. І хоча це свято має зовсім не оптимістичну історію, адже був заснований в пам'ять про криваву трагедію, яка сталася в 1939 році в окупованій німцями Празі, сьогодні Міжнародний день студентів є символічним днем об'єднання здобувачів освіти усіх факультетів і навчальних закладів з метою зміцнення ролі студентства в громадському та політичному житті нашої країни.

Наші студенти — народ винахідливий та завзятий, а студентська пора — найвеселіша в житті. Тільки студент може вивчити за одну ніч те, що люди вивчали століттями, він може не знати розкладу, але точно знає, коли йому «до другої пари». Тільки студент може не спати тижнями та харчуватися в їдальні одними біляшами. А для того, щоб перерахувати всі студентські прикмети та забобони, не вистачить і кількох сторінок.

З нагороди Міжнародного дня студента подяки кращим студентам вручив міський голова міста Ніжина Олександр Кодола. Владислава Сердюк здобула перемогу в номінації «Талант року», а Анна Сергієнко – «Науковець року», клуб фінансової грамотності при студентському науковому гуртку кафедри менеджменту та аграрної економіки «Кращий економіст» був відзначений як «Кращий інноваційний проект року».

Також адміністрація інституту відзначила кращих студентів в онлайн форматі, студенти мали можливість зіграти у вікторини, почути коротку історію свята від завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександра Сидоровича. До вітань долучилися заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, декани факультетів та завідувачі кафедр.

Тож бажаємо усім минулим, теперішнім та майбутнім студентам, щоб навчання давалося легко, іспити здавалися з першого разу, хвости закривалися, а невтомний ентузіазм неодмінно привів до улюбленої, престижної та затребуваної професії.

Галина Македон,
декан факультету агротехнологій та економіки
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook