Активно покращуємо рівень володіння англійською мовою разом із кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту

3 травня 2022 року
     З метою розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, активізації спілкування іноземною мовою та профорієнтаційної роботи у другому семестрі 2021-2022 навчального року, на базі кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту з 26 по 28 квітня 2022 року відбувся весняний цикл тренінгів «Let’s Talk».

     Протягом трьох днів абітурієнти, студенти, гуртківці та викладачі кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту обговорити англійською цікаві теми, що стосуються новітніх трендів в економіці та менеджменті, кейси успішних стартапів, соціальних проектів та франшиз.

     У перший день темою для обговорення стали стартапи. А саме, хто такі єдинороги та до чого тут успішні стартап проекти. Палку комунікацію викликало обговорення наших українських успішних стартапів. Особливо важливим було поєднання з проведенням дня відкритих дверей кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту.

 

  

     Важливості реалізації соціальних проектів був присвячений другий день зустрічі. В процесі обговорення учасники погодилися з важливістю соціальних проектів, а також сфокусувалися на їх специфічних характеристиках.

 

     Під час третього дня роботи спікнг клабу були висвітлені питання франчайзингу та зафіксовано поняття «франшиза» у різних сферах її застосування. Також були обговорені як переваги, так і недоліки такої форми ведення бізнесу. Цікавою для присутніх виявилася інфографіка про найбільш відомі та успішні франшизи в Україні та світі.

  

Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту щиро вдячна всім учасникам інтенсиву!


Тетяна Артюх,
доцент кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook