У Бережанському фаховому коледжі НУБіП України відбувся І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

17 листопада 2021 року
     Мабуть, нема в Україні такої людини, яка б не читала віршів Тараса Григоровича Шевченка. У кожного своє розуміння його творів. Але для всіх українців Шевченко є генієм, явищем великим і вічним в історії нашої держави. Молодь ще зі школи вивчає багатогранну творчість видатного українського митця.
     З 2010 року, одинадцятий рік поспіль проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури.
     12 листопада студенти нашого коледжу взяли участь у першому етапі конкурсу. До його організації долучилися викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін. Ганна П’ЄНТАК та Олександра БОЙКО ознайомили учасників творчого змагання зі специфікою написання робіт та побажали успіхів, натхнення.
 
 
     Юні поціновувачі Шевченкового слова взялися до виконання конкурсних завдань, викладаючи на папір свої думки, роздуми, погляди, щоб досягти довгоочікуваної мрії – стати переможцями.
     Кожен учасник, виконуючи конкурсні завдання, мав можливість розкрити свій творчий потенціал, філологічне мислення та філософське бачення сьогодення через творчість Тараса Шевченка.
 
Ганна П’єнтак,
викладачка української мови та літератури 

    

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook