Практична підготовка – пріоритет сучасної фахової передвищої освіти

11 листопада 2021 року
     Вибір професії — один з головних етапів у житті людини. Це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі. Від нього багато залежить, наскільки людина зможе реалізувати себе в різних сферах життєдіяльності, якими будуть її власні набутки та віддача від неї суспільству. Тому вибір професії — точка, в якій схрещуються інтереси особистості та суспільства.

     Свій вклад у підготовку фахівців агрономічного напряму вносить колектив викладачів циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін ВСП «Бобровицький фаховий коледжі імені О. Майнової НУБіП України», який дає не лише теоретичну базу знань, а й навчає практично розпізнавати різноманітність рослинного світу з метою його примноження, вивчення та використання в сільському господарстві.
     Практика з плодоовочівництва (керівник – Андрій Матвієнко) є обов'язковим елементом для здобування спеціальності 201 «Агрономія». Секрети вирощування овочевих та плодових культур осягають студенти на заняттях плодоовочівництва.

  

  

     За співпраці кафедри садівництва ім. В.Л. Симиренка Національного університету біоресурсів та природокористування України, якою було частково надано садивний матеріал, 11 листопада на території колекційно-дослідного поля коледжу студентами ІV курсу було закладено молодий яблуневий сад.

     Під час закладання висаджено понад 20 сортів яблунь з використанням місцевих сортів та перспективних промислових сортів наданих кафедрою.
    Передбачені в ході практики практичні тренування з вивчення якості посадкового матеріалу, підготовки ґрунту, ознайомлення з технологією посадки дерев дозволяють студенту співставити теорію з власними можливостями, оцінити власну спроможність щодо їх використання для отримання бажаного результату. Саме останні якості й визначають рівень оволодіння студентом професією і його здатність до проведення фахових робіт із високою якістю, що врешті й формує висококласного, авторитетного, ефективного спеціаліста – аграрія.

Олена Кучерявенко,
голова циклової комісії
Андрій Матвієнко,
керівник практики

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook