Премога студентів КН у фіналі Всеукраїнської командної олімпіади з програмування студентів і школярів

8 October 2019, 10:00
Національна академія харчових технологій м. Одеса

З 8 по 10 жовтня 2019 року Одеська національна академія харчових технологій перетворилася на змагальний майданчик зі спортивного програмування: фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування за форматом міжнародної олімпіади з програмування ACM ICPC. Представники вишів України усіх рівнів акредитації, шкіл, ліцеїв були запрошені до участі у змаганні. 55 команд вибороли право виходу у фінальний етап олімпіади у вересні у своїх регіонах, 45 команд пройшли реєстрацію, понад 180 учасників загалом представляли 36 навчальних закладів всіх регіонів України. Визначення переможців в ОНАХТ цього року проводилося у 5 номінаціях: група педагогічних ЗВО, група природничих ЗВО, група ЗВО І-ІІ р.а. (коледжі), Шкільний дивізіон та абсолютна першість другої групи. Результати цього етапу є досить важливими, тому боротьба між учасниками олімпіади була досить запеклою.

Командам-учасницям було запропоновано 12 задач різного рівня складності. Найкращі команди у цьому змаганні розв’язали 11 задач.

У номінації: Група природничих ЗВО переможцями стали:

1 місце - команда NUBIP_Enigma Національного університету біоресурсів і природокористування України

2 місце - команда NUBIP_Treesome Національного університету біоресурсів і природокористування України

3 місце - команда Одеської національної академії харчових технологій ONAFT_keep_it_simple