Кафедра інформаційних і дистанційних технологій

Address: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 16, навчальний корпус № 15, кімната 212.

Tel.: (044) 527-87-32

E-mail: [email protected]

в.о. завідувача кафедри:
Кузьмінська Олена Геронтіївна

кандидат педагогічних наук, доцент

 

 

     Кафедру інформаційних і дистанційних технологій створено згідно наказу ректора №79 від 4 лютого 2011 р. з метою упорядкування структури Українського ННІ інформаційного і телекомунікаційного забезпечення агропромислової та природоохоронної галузей економіки, оптимізації його структурних підрозділів згідно з нормативами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо профілювання випускових кафедр за спеціальностями і чисельності штатів кафедр, підвищення ефективності використання навчально-наукового потенціалу працівників, підвищення якості фахової підготовки бакалаврів і магістрів на підставі рішення вченої ради університету від 26 січня 2011 р.

      Діяльність кафедри розпочалась під керівництвом кандидата с.г. наук, доцента Попова О.Є. З березня 2017 року керівництво кафедри здійснює кандидат педагогічних наук, доцент Кузьмінська О.Г. 

         На даний час науково-педагогічний колектив кафедри складається з 2 професорів, 3 доцентів, 2 старших викладачів та 2 асистентів.

      Основною метою діяльності кафедри є підготовка спеціалістів, які забезпечують розробку і впровадження інформаційних і дистанційних технологій в агропромисловій та природоохоронній галузях економіки.

    Науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних і дистанційних технологій проводить роботу, спрямовану на вдосконалення методики викладання дисциплін з використанням у навчальному процесі елементів дистанційного навчання. Зусиллями кафедри здійснюється методична підтримка розробки та використання електронних навчальних курсів на базі CLMS Moodle з виходом в Інтернет для студентів денної та дистанційної форм навчання, розроблено програму підвищення кваліфікації викладачів з використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі.

                Кафедра у соціальних мережах

                           

News

All news

February 13, 2020
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

III Всеукраїнська науково-практична конференція "Нові інформаційні технології управління бізнесом"

Notice

February 11, 2020
навчальний корпус 15 аудиторія 225

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики

All notice

February 10, 2018
навчальний корпус 15 аудиторія 225

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики

Events

All events
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook