До уваги студентів 4-го курсу та 3-го курсу скороченого терміну навчання напряму підготовки «Облік і аудит»
Звіти з виробничої практики
необхідно подати на кафедру обліку та оподаткування (ауд. 616, корп. 10)
4-5 вересня 2017 року
Захист звітів
буде проведено з 11 вересня по 14 вересня 2017 року
згідно графіку
-
ГРАФІК
захисту звітів з виробничої практики студентами
4-го курсу та 3-го курсу скороченого терміну навчання напряму підготовки «Облік і аудит»
3 група
№ п/п
ПІБ
Дата захисту
1.
Антоненко Аліна Юріївна
12 вересня
(вівторок)
3 пара
2.
Бойко Тетяна Володимирівна
3.
Борисов Ігор Вячеславович
4.
Гаврилова Наталія Олегівна
5.
Гмирко Олексій Олегович
6.
Грасько Інна Олексіївна
7.
Гулько Богдана Петрівна
8.
Довбня Ольга Олегівна
9.
Дювенжи Катерина Іорданівна
10.
Замлинська Вероніка Сергіївна
12 вересня
(вівторок)
4 пара
11.
Капеліст Аліна Русланівна
12.
Клочко Олексій Леонідович
13.
Колос Микола Миколайович
14.
Костючик Оксана Ігорівна
15.
Кошовська Олена Леонідівна
16.
Леух Максим Сергійович
17.
Лопатинська Марина Григорівна
18.
Маріуца Ангеліна Сергіївна
19.
Назарець Владислав Юрійович
12 вересня
(вівторок)
5 пара
20.
Новакова Олена Сергіївна
21.
Островська Інна Романівна
22.
Панченко Наталія Сергіївна
23.
Пшенична Тетяна Анатоліївна
24.
Рибак Катерина Василівна
25.
Тарасова Валентина Сергіївна
26.
Ткаліч Юлія Миколаївна
27.
Чмелюк Тетяна Василівна
4 група
№ п/п
ПІБ
Дата захисту
1.
Білодон Діана Дмитрівна
13 вересня
(середа)
3 пара
2.
Галушка Олег Павлович
3.
Гороховський Богдан Михайлович
4.
Дубовський Віталій Олегович
5.
Дулєпа Марія Миколаївна
6.
Задорожній Іван Олександрович
7.
Заруцька Юлія Євгеніївна
8.
Інклюд Валентин Валерійович
9.
Кир`ян Віталій Сергійович
10.
Клименко Альона Сергіївна
13 вересня
(середа)
4 пара
11.
Конюшенко Наталія Анатоліївна
12.
Лазутчик Тарас Михайлович
13.
Листопад Вікторія Юріївна
14.
Литвин Олена Михайлівна
15.
Мамчуровська Ярослава Іванівна
16.
Мащенко Наталія Андріївна
17.
Мендик Оксана Ігорівна
18.
Мороз Ольга Петрівна
19.
Онікієнко Олена Петрівна
13 вересня
(середа)
5 пара
20.
Пошелюжна Альона Василівна
21.
Ратушна Ірина Олександрівна
22.
Стажко Світлана Віталіївна
23.
Степанюк Юлія Михайлівна
24.
Шкляренко Ярослав Ігорович
25.
Юхнович Валерія Валеріївна
26.
Яремчук Тетяна Русланівна
5 група (англомовна)
№ п/п
ПІБ
Дата захисту
1.
Алексєєва Вероніка Олександрівна
14 вересня
(четвер)
3 пара
2.
Альошин Владислав Євгенович
3.
Бабієнко Євгеній Сергійович
4.
Барановська Яна Олегівна
5.
Басиста Світлана Анатоліївна
6.
Білошапка Аліна Володимирівна
7.
Вакуленко Вікторія Миколаївна
8.
Ващук Ірина Петрівна
9.
Волинець Тетяна Леонідівна
10.
Гавриленко Ольга Сергіївна
14 вересня
(четвер)
4 пара
11.
Гараган Світлана Олександрівна
12.
Жуков Віталій Віталійович
13.
Заболотна Світлана Петрівна
14.
Іванович Ярослава Олександрівна
15.
Касянчик Юрій Петрович
16.
Купріян Наталія Романівна
17.
Лозоцька Катерина Сергіївна
18.
Лужанський Андрій Володимирович
19.
Мирінець Інна Русланівна
14 вересня
(четвер)
5 пара
20.
Надолинська Маргарита Володимирівна
21.
Новіцька Катерина Петрівна
22.
Онуфрієнко Богдан Миколайович
23.
Панченко Олена Олександрівна
24.
Полишвайко Ірина Андріївна
25.
Полюхович Вікторія Михайлівна
26.
Харченко Анастасія Олегівна
9 група
№ п/п
ПІБ
Дата захисту
1.
Андросович Оксана Володимирівна
11 вересня
(понеділок)
5 пара
2.
Вінніченко Дмитро Ігорович
3.
Ківель Оксана Василівна
4.
Кравчина Альона Олександрівна
5.
Кротенко Тетяна Сергіївна
6.
Лемеш Ярослава Володимирівна
7.
Лукіянчук Яна Миколаївна
8.
Мальчевський Дмитро Володимирович
9.
Миронюк Алла Михайлівна
10.
Мороз Олеся Валентинівна
11 вересня
(понеділок)
6 пара
11.
Новак Юлія Віталіївна
12.
Очкас Катерина Олександрівна
13.
Рудакова Аліна Віталіївна
14.
Скляр Дарина Сергіївна
15.
Тимченко Олег Олександрович
16.
Фалілеєва Валерія Олексіївна
17.
Чміль Максим Вікторович
18.
Шкляр Анна Володимирівна
19.
Юрченко Вікторія Ігорівна