Відбувся захист випускових магістерських робіт на механіко-технологічному факультеті

December 16, 2024
   На механіко-технологічному факультеті Національного університету біоресурсів і природокористування України з 09.12.24р. по 13.12.24р. відбувся захист випускових магістерських робіт. У захисті взяли участь 111 здобувачів освіти денної форми та 8 заочної, зокрема 66 здобувачів спеціальності «Агроінженерія», 36 здобувачів «Транспортних технологій на автомобільному транспорті», та 17 здобувачів «Автомобільного транспорту». Процедура захисту це не лише підсумковий крок у здобутті ступеня магістра та демонстрація набутих знань, умінь і професійних компетенцій, а й можливість для наших здобувачів вищої освіти показати себе як майбутніх фахівців, готових до викликів сучасної інженерної галузі.
  Поданню випускових робіт до захисту перед екзаменаційною комісією передувала їх підготовка під керівництвом наукових керівників, які здійснювали консультації та перевіряли відповідність робіт встановленим вимогам. Наступними кроками були перевірка робіт на плагіат, рецензування, яке здійснювали кваліфіковані фахівці у відповідній галузі, потім проведення попередніх захистів та постерних конференцій на випускових кафедрах факультету.
   Для своєчасного проведення захистів на факультеті були заздалегідь сформовані і затверджені чотири комісії, зокрема дві екзаменаційні комісії з захисту випускових робіт магістрів освітньо-професійної програми «Агроінженерія», одна комісія для освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт» та одна комісія для освітньо-професійної програми «Транспортні технології на автомобільному транспорті».
   Магістри цих освітніх програм представили дослідження та розробки, що мають безпосереднє практичне значення для аграрної сфери, транспортної інфраструктури та логістичних систем.
   Процедура захисту випускових робіт перед екзаменаційними комісіями проходила у декілька етапів: перший це представлення роботи з обґрунтуванням вибору методів, матеріалів і отриманих результатів, розробкою інноваційних технологій, використанням штучного інтелекту та цифрових технологій; другий це дискусія та відповіді на запитання членів комісії. Захист проводився у відкритому форматі, що дало змогу не лише оцінити рівень підготовки магістрів, а й отримати цінні відгуки від експертів і партнерів. Усі презентації супроводжувались використанням сучасних технічних засобів, та програмного забезпечення для наочності представлених розробок і графічних матеріалів.

 

   Теми робіт включали:
• Енергоефективні рішення для сільськогосподарської техніки;
• Оптимізацію роботи автотранспортних засобів у різних умовах експлуатації;
• Вдосконалення транспортно-логістичних процесів у агропромисловому комплексі.
   Не дивлячись на те, що всі представлені підчас захисту роботи були виконані на досить високому рівні з дотриманням відповідних вимог, а їх автори показали грунтовні знання з висвітлених ними тематик, але комісіями були відмічені наступні випускові роботи:
Романенка Олександра Сергійовича на тему «Дослідження показників якості організації дорожнього руху в умовах міста»
Семка Сергія Олександровича на тему «Удосконалення системи керування гібридним автомобілем категорії М1»
Громова Віктора Володимировича на тему «Обґрунтування параметрів і режимів роботи мульчувача для догляду за садами»
Кучмагри Романа Сергійовича на тему «Удосконалення технологічних операцій механізованого обробітку грунту в умовах СФГ «Хлібодар» Київської області»
Тарадуди Олександра Юрійовича на тему «Обґрунтування параметрів комбінованого розпилюючого пристрою обприскувача OП-2000»
Ячменьова Артема Олександровича на тему «Дослідження конструкційних та технологічних параметрів посівного комплексу Vitu/Kokerling при посіві озимого ріпаку»
   Екзаменаційні комісії відзначили високий рівень підготовки магістрів і значну практичну цінність їхніх випускових робіт. Деякі проекти на думку комісій мають перспективи впровадження у виробничі процеси та сприяють вирішенню реальних технічних задач.
   Факультет висловлює вдячність підприємствам і організаціям, які надають рекомендації та допомагають здобувачам вищої освіти у реалізації їхніх проектів. Співпраця з реальним виробником залишається важливим компонентом підготовки конкурентоспроможних фахівців.

    Щиро вітаємо наших магістрів із успішним завершенням навчання та захистом випускових робіт! Нехай ваші знання й навички стануть запорукою успіху в професійній діяльності. Ви гордість нашого університету та майбутнє інженерної науки України!
   Адміністрація механіко-технологічного факультету висловлює щиру подяку шановним головам екзаменаційних комісій: д.т.н., професору БОЛБОТУ Ігорю Михайловичу; д.т.н., професору ГОЛОВАЧУ Івану Володимировичу; д.т.н., професору РОМАСЕВИЧУ Юрію Олександровичу; д.е.н., професору САВЧУКУ Василю Кириловичу за вашу відповідальну працю, уважність до деталей, професіоналізм і справедливе оцінювання під час захисту магістерських робіт. Ваш внесок у забезпечення якості освітнього процесу є надзвичайно цінним.
 
Володимир Романченко,
заступник декана механіко-технологічного факультету
з начальної та виховної роботи
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook