Збори трудового колективу факультет тваринництва та водних біоресурсів схвалили звіт декана Руслана Кононенка

December 21, 2024
19 грудня 2024 року на факультеті тваринництва та водних біоресурсів відбулися збори трудового колективу під головуванням голови профбюро Тетяни Антонюк.

Основне питання зборів — звіт декана факультету Руслана Кононенка за 2024 рік та завдання на 2025 рік. Також на засіданні була присутня проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Оксана Тонха.
Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять військових і цивільних, дорослих і дітей, які загинули через збройну агресію рф.

У своїй доповіді Руслан Кононенко висвітлив роботу колективу у поточному році та окреслив основні завдання на наступний рік. Попри воєнні труднощі, факультет тваринництва та водних біоресурсів залишається важливим центром формування висококласних спеціалістів. 

Факультет продовжує успішно здійснювати якісну підготовку здобувачів вищої освіти за двома спеціальностями: 204 — Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та 207 — Водні біоресурси та аквакультура. Станом на 01 жовтня 2024 року на факультеті тваринництва та водних біоресурсів навчалося 1080 студентів та аспірантів, у тому числі на денній формі 929 (86 %) студентів (з них 133 студенти КНР навчаються у філії НУБіП України в університеті Ліньї), заочній формі — 99 (9 %) студентів, аспірантів — 52 здобувачі ступеня доктора філософії (5%) та два докторанти.
Навчальний процес забезпечується висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, у т.ч. 1 академік та 2 член-кореспонденти НААН, 17 докторів наук, професорів, 42 кандидатів наук, доцентів, старших викладачів, 6 докторів філософії, асистентів і 1 асистент без ступеня.

Для здійснення якісного навчального процесу співробітниками факультету було видано 1 підручник, 12 навчальних посібників, 32 методичні розробки та 2 довідники.
Впродовж 2024 року науковці факультету виконували дослідження за 30 темами, в тому числі 1 — за замовленням МОН України, 1 — національним фондом України, 17 — госпдоговірними, 11 — ініціативними та 1 грант за програмою Еразмус + на загальну суму майже 4 млн. грн.

На факультеті кожного року проводяться вже традиційні міжнародні та вітчизняні науково-практичні конференції, форуми та круглі столи, до яких залучаються національні та закордонні партнери. Звітний рік був доволі насиченим різними міжнародними подіями. Це, в свою чергу, дає гарні результати для удосконалення освітньої складової та розвитку науки на факультеті.

Гарною практикою для факультету тваринництва та водних біоресурсів є постійні міжнародні стажування та підвищення кваліфікації, які дають змогу професорсько-викладацькому складу приносити щось нове в освітній процес та удосконалювати набуте.
У рамках покращення матеріально-технічної бази факультету у звітному році введено в дію навчально-наукову виробничу лабораторію технології виробництва продукції птахівництва. Ведуться ремонтні роботи в інших підрозділах.

Впродовж року за підтримки ректорату придбано та отримано від благодійників сучасні прилади в лабораторії факультету.
За підтримки ректорату проведено капітальний ремонт у 33 кімнатах гуртожитку. На січень запланований ремонт ще 10 кімнат.
Також на факультеті постійно у центрі уваги питання співпраці з радою роботодавців та випускниками факультету, постійно триває діалог щодо покращення компетенцій випускників факультету. В цьому році за ініціативи ректорату університету на факультеті відбувся потужний захід — «Ярмарок вакансій», на якому представники ради роботодавців факультету та інші запрошені стейкхолдери ознайомили випускників факультету із вакансіями на своїх підприємствах та окреслили тенденції у галузях тваринництва та рибництва. Невід’ємною складовою є і виїзні лабораторні заняття на провідні підприємства, читання гостьових лекцій провідними спеціалістами.

Студенти факультету тваринництва та водних біоресурсів показують не лише високий рівень знань, наукові здобутки, але й є призерами Європейських та світових чемпіонатів у різних видах спорту.
На звершення Руслан Володимирович у контексті виконання програми «Голосіївська ініціатива – 2025» окреслив конкретні завдання для колективу факультету на 2025 рік.

У обговоренні звіту взяли участь завідувач кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин — професор Сергій Рубан, професор кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві Наталія Прокопенко, професор кафедри аквакультури Надія Вовк та директор НДІ технологій та якості продукції тваринництва — доцент Дмитро Уманець.

Усі виступаючі наголошували на позитивних змінах на факультеті, що відбуваються вже тривалий період, і висловили пропозицію звіт декана схвалити та роботу факультету визнати задовільною.
До обговорення долучилася також проректорка з наукової роботи та інноваційної діяльності Оксана Тонха, яка передала вітання та висловила підтримку колективу факультету від ректора університету Вадима Ткачука, президента університету Станіслава Ніколаєнка та всього ректорату.

Проректор зазначила що розвиток факультету відчувається за всіма напрямами діяльності. Якість освітнього процесу на високому рівні, продовжується зміцнення матеріально-технічної бази, тривають тісні зв’язки з виробництвом. Поряд з тим, Оксана Леонідівна зупинилася на викликах які постануть найближчим часом перед освітянським та науковим середовищем, складнощах вступної компанії тощо. Відмітила важливість пошуку та реалізації наукових проєктів.
Після обговорення звіт був одноголосно схвалений.

Потому колектив делегував представників факультету на збори трудового колективу Університету.

Колектив факультету тваринництва та водних біоресурсів не зупиняється на досягнутому, і активно працює і надалі задля перемоги та відбудови України!
Безмежно вдячні Збройним силам України за можливість жити, працювати, навчати та навчатися!

Тетяна Антонюк,
голова профспілкового бюро факультету
тваринництва та водних біоресурсів

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook