Патріотизм починається з малого: першокурсники юридичного факультету відвідали Музей історії НУБіП України

September 16, 2023

 

Цього тижня студенти групи Прав-2304 юридичного факультету  разом зі своєю кураторкою Анною Мельник відправилися в захопливу подорож в минуле університету, відвідавши Музей історії НУБіП України. Ця подія стала частиною активного навчання студентів та підкреслила важливість збереження культурної спадщини університету та перший крок у формуванні гордості за свій ЗВО. Тож студенти вирушили на свою екскурсію з великими очікуваннями та багатою цікавістю. Музей історії університету є справжньою скарбницею знань про розвиток і досягнення Національного університету біоресурсів і природокористування України протягом багатьох десятиліть.

 https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u213/photo_2023-09-11_20.08.40.jpeg

На початку своєї подорожі студенти ознайомилися з експозицією про становлення університету, його першими професорами та студентами. Вони дізналися, як і коли було засновано університет, і які важливі події відбулися протягом його історії. Далі студенти ознайомилися з життям університету під час Другої світової війни, дізналися про героїчні подвиги його співробітників та студентів, про руйнування корпусів та евакуацію. Окрема частина музею присвячена історії університету та України з часів Революції гідності і до сьогодні, студентам продемонстрували артефакти (гільзи, деталі набоїв, прапор з підписами тощо), надані учасниками бойових дій війни, яка триває сьогодні.

Після цього студенти перейшли до розділу, присвяченого науковим досягненням та дослідженням, які відбулися в університеті протягом років. Вони мали можливість ознайомитися з деякими патентами, власниками яких є НУБіП, зразками унікального насіння рослин, пластифікованих рибин тощо. 

 https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u213/photo_2023-09-11_20.08.57.jpeg https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u213/photo_2023-09-11_20.08.49.jpeghttps://nubip.edu.ua/sites/default/files/u213/photo_2023-09-11_20.08.52.jpeg

Після завершення екскурсії студенти залишили музей з глибшим розумінням та гордістю за свій університет. Вони зрозуміли, що вони є спадкоємцями багатьох великих вчених і дослідників, і їм покладено відповідальність продовжувати цю традицію досягнень і навчання для майбутніх поколінь.

 https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u213/photo_2023-09-11_20.09.00.jpeg

Ця екскурсія стала справжнім важелем для студентів, щоб збагатити свої знання та надихнутися науковими досягненнями свого університету. Вона також підкреслила важливість збереження історії і культурної спадщини, яка формує той контекст, в якому вони навчаються та ростуть як майбутні науковці та професіонали.

Кафедра теорії та історії держави і права

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook