- Home
- Історія ННІ
- Адміністрація
- Структура
- Вчена рада
- Контакти
- Вступнику
- Підготовчі курси до складання ЗНО в НУБіП України
- Навчальна робота
- Розклад, графік освітнього процесу
- Спеціальності / Освітні програми
- Вибіркові дисципліни
- Студенту заочної форми навчання
- Рейтинг студентів
- Практична підготовка студента
- Сторінка магістра
- Наукова робота
- НДІ лісівництва та декоративного садівництва
- Конференції
- Навчально-науково-виробничі лабораторії
- Студентська організація
- Міжнародна діяльність
- Газета "Лісфакти"
- ВІДЕО про ННІ ЛіСПГ
- Скринька довіри
- Рада роботодавців ННІ
Сторінка магістра
Магістри 2023 року вступуМагістри 2022 року вступуМагістри 2021 року вступуМагістри 2020 року вступу
|
Вступ 2023 року
Вступ 2022 року
Вибірковий блок професійного спрямування «Forest Management in Eastern Europe»
1. Бекас Дмитро Русланович
2. Бондар Олексій Миколайович
3. Коченков Гліб Артемович
4. Отрошок Олексій Сергійович
5. Пшеничко Олег Васильович
6. Тарарак Дмитро Олександрович
7. Тищук Євгеній Анатолійович
8. Шнуренко Олександр Вікторович
Вибірковий блок професійного спрямування «Менеджмент лісових ресурсів та лісовпорядкування»
1. Бегаль Маргарита Петрівна
2. Бідний Вадим Володимирович
3. Василенко Оксана Сергіївна
4. Василишин Микола Любомирович
5. Гузенко Олексій Русланович
6. Демченко Євгеній Володимирович
7. Дуда Олена Миколаївна
8. Лютий Михайло Анатолійович
9. Мисник Владислав Васильович
10. Мусіяка Олександр Борисович
11. Пабат Олександр Олександрович
12. Скороход Вікторія Олександрівна
13. Фурман Іван Сергійович
14. Черня Валентин Юрійович
15. Чуприна Ярослав Віталійович
Вибірковий блок професійного спрямування «Відтворення лісів та лісових меліорацій»
1. Бойко Прохор Олексійович
2. Бубенець Данило Вікторович
3. Візір Едуард Олегович
4. Григоревський Леонід Ярославович
5. Коваль Ігор Володимирович
6. Кравчук Владислав Валерійович
7. Кушнір Владислав Сергійович
8. Луковець Олександр Сергійович
9. Наумчук Максим Юрійович
10. Олабин Богдан Васильович
11. Поєнко Андрій Олександрович
12. Самолюк Василь Іванович
13. Співак Богдан Олегович
14. Сульжик Роман Сергійович
15. Хильчук Роман Миколайович
16. Шевченко Вадим Миколайович
17. Юрченко Владислав Олександрович
Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»
Вибірковий блок професійного спрямування «Ландшафтне будівництво»
1. Власова Єва Юріївна
2. Гадіон Євгеній Володимирович
3. Грибан Андрій Михайлович
4. Данчук Вікторія В`ячеславівна
5. Дячок Ірина Олександрівна
6. Кривуца Віталій Володимирович
7. Левченко Надія Андріївна
8. Лисенко Софія Володимирівна
9. Мазур Павло Станіславович
10. Пащенко Олександр Сергійович
11. Петрощук Володимир Володимирович
12. Пономаренко Данило Костянтинович
13. Пономаренко Дмитро Костянтинович
14. Шумицький Артем Сергійович
Спеціальність 187 «Деревообробні та меблеві технології»
Вибірковий блок професійного спрямування «Деревообробні технолоії»
1. Богданьок Андрій Вікторович
2. Василенко Михайло Юрійович
3. Вербоноль Володимир Володимирович
4. Єфіменко Віктор Сергійович
5. Зубко Ярослав Юрійович
6. Ігнатович Андрій Володимирович
7. Козицький Дмитро Євгенович
8. Косолапов Ярослав Олегович
9. Курганський Іван Романович
10. Куценко Максим Дмитрович
11. Луцковський Вадим Сергійович
12. Максимчук Андрій Ігорович
13. Муха Юрій Олегович
14. Поляков Олександр Вікторович
15. Пономаренко Сергій Володимирович
16. Романюк Віталій Вадимович
17. Рощупкін Іван Юрійович
18. Семенов Ігор Костянтинович
19. Суряднов Ілля Ігорович
20. Теличкун Іван Сергійович
21. Фішар Михайло Борисович
22. Хлуд Станіслав Васильович
23. Шевченко Дмитро Васильович
Вступ 2021 року
Вибірковий блок професійного спрямування «Forest Management in Eastern Europe»
1. Аврамчук Владислав Васильович
2. Кальчук Євген Васильович
3. Носенко Юлія Володимирівна
4. Одруженко Андрій Ігорович
Вибірковий блок професійного спрямування «Практичне лісівництво та мисливствознавство»
1. Галета Іван Миколайович
2. Масленко Дмитро Володимирович
3. Остапенко Дмитро Васильович
4. Рихлик Павло Русланович
5. Слєсар Крістіна Аркадіївна
6. Шевченко Владислав Олександрович
7. Шпаковський Іван Васильович
Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»
Вибірковий блок професійного спрямування «Ландшафтна архітектура»
1. Багацький Олександр Володимирович
2. Вавріневич Олександр Сергійович
3. Крижанівська Марія Миколаївна
4. Кузьменко Єлизавета Сергіївна
5. Кузьменко Катерина Сергіївна
6. Кузьмич Віолетта Вадимівна
7. Куранда Марина Олександрівна
8. Лаврентьєва Софія Олександрівна
9. Макаревич Володимир Миколайович
10. Маклюк Вікторія Петрівна
11. Максюк Світлана Григорівна
12. Панчук Надія Юріївна
13. Пшенична Надія Михайлівна
14. Савченко Дмитро Іванович
15. Савчук Олександра Дмитрівна
16. Тонка Ольга Олександрівна
17. Черба Юлія Іванівна
18. Яцентюк Юлія Юріївна
Спеціальність 187 «Деревообробні та меблеві технології»
1. Алексеєнко Олена Вікторівна
2. Денисюк Богдан Васильович
3. Егамова Олена Сергіївна
4. Жидецький Владислав Леонідович
5. Ігнатуша Олександр Миколайович
6. Лобатюк Леся Леонідівна
7. Рижак Артур Володимирович
8. Рудницький Микола Миколайович
9. Сурапко Роман Павлович
Вступ 2020 року
Спеціальність 205 «Лісове господарство»
Вибірковий блок професійного спрямування «Відтворення лісів та лісових меліорацій»
1. Андреїшин Владислав Олександрович
2. Вергелес Олександр Сергійович
3. Дмитренко Марина Олексіївна
4. Єрмійчук Андрій Миколайович
5. Костенко Олександр Миколайович
6. Костюк Олексій Віталійович
7. Котляр Володимир Ігорович
8. Кузьо Андрій Миколайович
9. Листопад Вадим Сергійович
10. Літвінов Дмитро Костянтинович
11. Макаревич Тарас Миколайович
12. Оліфер Богдан Миколайович
13. Поясник Оксана Мирославівна
14. Романович Андрій Андрійович
15. Селюк Андрій Васильович
16. Сухомлин Юрій Володимирович
17. Тарасюк Володимир Олександрович
18. Фесюк Максим Олександрович
Вибірковий блок професійного спрямування «Менеджмент лісових ресурсів та лісовпорядкування»
1. Бондар Геннадій Сергійович
2. Данилюк Владислав Петрович
3. Дмитрук Михайло Едуардович
4. Домницький Олександр Валентинович
5. Запорожець Карина Юріївна
6. Конончук Руслан Вікторович
7. Леспух Неоніла Володимирівна
8. Липова Ангеліна Сергіївна
9. Лісовський Олександр Олександрович
10. Панасюк Олеся Андріївна
11. Ратушний Микола Андрійович
12. Цьохла Сергій Васильович
13. Чугай Євгеній Олександрович
Вибірковий блок професійного спрямування «Forest Management in Eastern Europe»
1. Міщенко Ігор Ігорович
2. Павлюченко Владислав Андрійович
3. Святко Яків Сергійович
4. Шилін Богдана Сергіївна
5. Тюска Роман Олександрович
Вибірковий блок професійного спрямування «Практичне лісівництво та мисливствознавство»
1. Величко Володимир Олександрович
2. Гірич Павло Романович
3. Клівак Роман Олександрович
4. Коломієць Ілля Станіславович
5. Крапівних Олександр Олександрович
6. Кузьмук Катерина Олександрівна
7. Мельничук Назар Юрійович
8. Скляр Віталій Павлович
9. Скумін Василь Олександрович
10. Тосунова Крістіна Джемаліївна
11. Федчик Ярослав Віталійович
Вибірковий блок професійного спрямування «Охорона та захист лісу»
1. Гарбар Андрій В`ячеславович
2. Королевський Сергій Вікторович
3. Нестерук Олександр Валентинович
4. Ольховик Микола Анатолійович
5. Онісковець Анатолій Олександрович
6. Опанасенко Віталій Юрійович
Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»
Вибірковий блок професійного спрямування «Ландшафтне будівництво»
1. Гунько Олена Олександрівна
2. Гусак Юлія Василівна
3. Ковтун Віра Володимирівна
4. Лук`янчук Вікторія Вікторівна
5. Матвійчук Валерія Леонтіївна
6. Матушевич Ганна Олександрівна
7. Мельничук Василь Васильович
8. Міщук Тетяна Віталіївна
9. Пацьора Наталія Володимирівна
10. Плахотніченко Олена Сергіївна
11. Романь Віталій Михайлович
12. Тягній Катерина Вячеславівна
13. Хоменко Аліна Олександрівна
14. Штерн Марія Борисівна
Вибірковий блок професійного спрямування «Ландшафтна архітектура»
1. Андрюшина (Смакота) Євгенія Володимирівна
2. Волощенко Олександра Сергіївна
3. Демченко Дарія Євгеніївна
4. Іващик Уляна Сергіївна
5. Карпенко Єлизавета Олегівна
6. Митяй Владислав Валентинович
7. Міщенко Марина Анатоліївна
8. Мурга Світлана Миколаївна
9. Новачок Наталія Борисівна
10. Ткаченко Маргарита Володимирівна
11. Яценко Наталія Олегівна
Спеціальність 187 «Деревообробні та меблеві технології»
1. Касянчук Іван Олександрович
2. Колосвєтов Олександр Євгенійович
3. Михайленко Андрій Миколайович
4. Нечипоренко Богдан Вікторович
5. Палівода Олег Богданович
6. Топчанюк Дмитро Віталійович
7. Цирулик Сергій Анатолійович