Результати змагань з вільної боротьби серед студентів ННІ університету

12 квітня 2014 року

10 квітня в ігровій залі навчального корпусу № 9 пройшли змагання з вільної боротьби серед студентів навчально-наукових інститутів університету. Азарту та жаги до перемоги спортсменам було не позичати і після видовищних схваток призові місця розподілилися наступним чином:

У вагові категорії 61 кг: 1-ше і 2-ге місця посіли представники технічного ННІ - Михайло Липовешак та Іван Сич, третім став студент ННІ енергетики і автоматики Сергій Лукашов

Вагова категорія 65 кг: 1-ше місце у студента ННІ енергетики і автоматики Федора Ірзаєва, 2-ге – у студента ННІ бізнесу Євгена Плугового, 3-тє - у студента технічного ННІ Миколи Іванченка.

Вагова категорія 70 кг. Тут трійка лідерів виглядає так: 1-ше місце - студент ННІ рослинництва, екології і біотехнології Микола Аникієнко, 2-ге - студент Українського ННІ якості біоресурсів та безпеки життя Вадим Никонець, 3-тє - студент ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва Владислав Герасимчук.

Вагова категорія 74 кг. Тут переміг студент природничо-гуманітарного ННІ Олександр Душкевич, другим став студент ННІ бізнесу Сергій Шандриков, а третім - студент ННІ рослинництва, екології і біотехнології Андрій Петрина.

У ваговій категорії 86 кг трійку лідерів склали студенти ННІ рослинництва, екології і біотехнології - Михайло Сатина, Павло Нагієв і Михайло Давиденко (1-ше, 2-ге і 3-тє місця відповідно).

Медалі та грамоти переможцям вручив в.о. завідувача кафедри фізичного виховання – С. Бринзак.

Бажаємо учасникам подальшого розвитку та наснаги!