Марафон пам’яті

10 квітня 2014 року

            Коли 18-20 лютого в серці Києва розігралася кривава драма, студентство нашого університету вирішило на знак солідарності з тими, хто захищає незалежність рідної держави на Майдані, утриматись від проведення конкурсу «Краса НУБіП» і навіть Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна». Проте не вшановувати пам’яті героїв, котрі ніколи не помруть у спогадах вдячних нащадків — це не гасло нашої молоді, тому сороковини гибелі героїв Небесної сотні були увічнені Марафоном пам’яті, у якому взяли участь студенти всіх ННІ університету і відокремлених підрозділів НУБіП.

            Мабуть, не варто відзначати когось окремого з учасників Марафону, адже у залі, де він проходив, були люди, котрі протягом більше чотирьох годин не відриваючись спостерігали за дійством, представленим студентами і їх наставниками. Такого духу патріотизму, такої відданості рідній землі, такої любові до України у нашої молоді треба повчитися. І нехай хтось тепер посміє сказати, що молоді потрібні лише розваги і дискотеки — НЕ ВІРТЕ! Наша молодь вболіває, творить, підтримує, бо ПРАГНЕ ЗМІН!
            Ми віримо, що зміни будуть! Ми переконані, що майбутнє — за такою молоддю! А попереду — мистецька акція на підтримку Збройних Сил України.
 
Он-лайн трансляція Марафону
 
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook