Анатолію Шостаку вручено Нагороду Святого Володимира

11 грудня 2013 року

На розширеному засіданні Президії Академії наук вищої освіти України 11 жовтня 2013 року доцентові кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка Національного університету біоресурсів і природокористування України було вручено Нагороду Святого Володимира.
Цією нагородою авторитетна громадська асоціація провідних науковців українських ВНЗ – Академія наук вищої освіти України – щороку вшановує осіб, які зробили визначний внесок у розвиток української освіти, науки й духовності.
Першим лауреатом нагороди став 1994 року визначний український письменник Олесь Гончар. У подальші 19 років її отримували Іван Драч, Дмитро Мельничук, Юрій Таран-Жовнір, Орест Влох, Павло Мовчан, Віталій Стріха, Костянтин Ситник, Іван Дзюба, Роксолана Зорівчак, Павло Мовчан, Іван Вакарчук, Михайло Згуровський, Його Святість Патріарх Київський і всієї України-Руси Філарет, Микола Дубина, Зінаїда Грицаєнко та інші визначні українські освітяни, науковці, представники творчої інтелігенції.
Як оголосив, вручаючи Анатолію Шостаку Диплом і Золоту медаль Нагороди Святого Володимира Президент АН ВО України, відомий український учений-філолог професор Микола Дубина, Президія Академії одностайно ухвалила рішення про нагородження, вшановуючи послідовність і наполегливість, з якою Анатолій Шостак бере участь, у вирішенні питань гармонізації державних стандартів освіти з європейськими, розробці сучасних методик і технологій оцінювання якості вищої освіти з метою подальшої інтеграції у світовий освітній простір.
Реальним здобутком Анатолія Шостака є його багаторічна наукова діяльність на Міжнародному рівні, популяризація української науки, доповіді на наукових конференціях і форумах, встановлення взаємовигідних міжнародних контактів. Переконливим свідченням тому є нагородження А.Шостака престижними нагородами Євросоюзу: орденом «LABORE ET SCIENTIA» та Золотою медаллю «ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ».
Орден LABORE ET SCIENTIA – ПРАЦЕЮ І ЗНАННЯМИ вручається російським и зарубіжним ученим за визнаний світовою спільнотою внесок у науку і освіту. Позитивне рішення про нагородження Анатолія Шостака орденом LABORE ET SCIENTIA комісія з нагород «Європейського науково-промислового консорціуму» (ESIC) прийняла 29.05.2013 (Протокол №12/29.05.2013).
Та ж комісія нагородила А. Шостака Золотою медаллю «Європейська якість». (Gold medal "European Quality") Нагородження медаллю є суспільним визнанням досягнень фахівця в галузі виробництва якісної наукової продукції – фундаментальних і прикладних досліджень, освітніх програм, навчально-методичних видань. Основними критеріями виступають: високий професіоналізм лауреата, його систематичний, інтегрований і організований стиль роботи, спрямований на безперервне покращання якості наукової і освітньої продукції. Позитивне рішення комісії з нагород «Європейського науково-промислового консорціуму отримано 07.06.2013 (Протокол № 31/07.06.2013). Урочисте вручення відбулося на Міжнародній науковій конференції «EDUCATION AND SCIENCE WITHOUT BORDERS» ОСВІТА І НАУКА БЕЗ КОРДОНІВ в м.Мюнхен (Німеччина).

 

Колектив Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітає Анатолія Вікторовича Шостака з нагородженням його найвищою Академічною нагородою Святого Володимира, зичить йому міцного здоров’я і подальших здобутків на благо університету і всієї України!

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook