Участь кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. академіка І.І. Мартиненка НУБіП України у Міжнародному водному форумі “AQUA 2013”

5 листопада 2013, 11:52
м. Київ, Броварський проспект 15

 5-8 листопада 2013 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект 15) відбувся Міжнародний водний форум “AQUA 2013”. У ньому прийняли участь більше, ніж 100 учасників, понад 40 із яких закордонні. Відкрили престижний захід міністр екології та природних ресурсів О.А. Проскуряков і міністр регіонального розвитку та ЖКГ Г.П. Темник.
Не залишився осторонь водного форуму Національний університет біоресурсів і природокористування України. На його репрезантаційному майданчику була представлена система безпечного водокористування (СБВ), розроблена під керівництвом завідувача НВП «Екологічна інженерія» доцента Ф.І. Гончарова, та відповідна система автоматичного керування таким технологічним обладнанням (один із розробників – старший викладач кафедри АРС В.М. Штепа). При цьому представники кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. академіка І.І. Мартиненка: викладачі та студенти, прийняли активну участь у монтажі та роботі виставкового стенду НУБіП України.
Хотілося б відзначити, що СБВ викликала значний інтерес у учасників та відвідувачів “AQUA 2013”, особливо врахувавши те, що вітчизняних аналогів представлено фактично не було.


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook