ХІ Міжнародний навчально-практичний курс «Радіоактивність та ядерна енергетика» 2020

25 лютого 2020 року

 ХІ Міжнародний навчально-практичний курс «Радіоактивність та ядерна енергетика» 2020
09-23 травня 2020
Вагенінген, Нідерланди та Київ, НУБіП України

 

    НУБіП України разом з Університетом Вагенінгена (Нідерланди) організовує спільний навчально-практичний курс на тему «Радіоактивність та ядерна енергетика». Протягом двох тижнів студенти обох вузів працюють спільно в складі міжнародних груп та опрацьовують матеріал по одному з 10 обраних напрямків, а саме: вимірювання радіоактивності, вплив іонізуючого випромінювання на людину, вплив іонізуючого випромінювання на екосистеми, політика у сфері ядерної енергетики, соціальна думка про ядерну енергетику, переробка та збагачення урану, ядерні відходи та їх переробка, розвиток технологій в ядерній енергетиці, ядерна безпека, законодавство у сфері ядерної енергетики.

    Для отримання необхідної інформації передбачено лекції відомих вчених (prof. Wim Turkenburg, Dick Kers, Angela Pachuau, Patrica Bekhuis, Jaap Hart, проф. Ігор Гудков, проф. Валерій Кашпаров, Олена Паренюк, Сергій Мирний («Чорнобильтур»)), практичні та лабораторні заняття, робота в групах та екскурсії (Амстердам або Ротердам, зона Відчуження Чорнобильської АЕС), обговорення з координаторами курсу. Працюючи в складі інтернаціональних груп з 3-5 людей, ви отримаєте незамінні навички налагодження комунікації при роботі за кордоном, спільного збору та аналізу інформації з проблемних питань та створення готового рішення у формі фінальної презентації. Також беручи участь в даному проекті ви зможете завести нові знайомства серед студентів із університету Вагенінгена (до речі, в майбутньому можливих ваших колег по роботі) та підвищити рівень володіння англійською мовою, не забуваємо також про приємні емоції та гарно проведений час.


     Долучайтесь до нашої команди! Для цього до 15 березня 2020 року заповніть контактні дані в онлайн таблиці за посиланням і ми з вами зв’яжемося –
https://docs.google.com/spreadsheets/d/18OUeh5pGZV9NV7CIUsT82CgMSKBxZx211XImw4E2WRw/edit?usp=sharing
Проте до кандидатів на таку можливість є невеличкі вимоги: базові знання англійської мови (всі заняття проходять англійською мовою), які дозволять вам розуміти і підтримувати комунікацію з лекторами та студентами з університету Вагенінгена, сучасний світогляд і бажання отримати науковий досвід на базі європейської держави.


Більше інформації читайте за посиланнями:
про курс на сайті університету Вагенінгена - https://ssc.wur.nl/Handbook/Course/ESA-22303
про те як пройшов ІХ і Х навчально-практичний курс:
• 2018 рік - https://nubip.edu.ua/node/49136
• 2019 рік - https://nubip.edu.ua/node/62665
• Програма минулорічного курсу - https://nubip.edu.ua/node/71292

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook