Ukraine WOW – об’єкт для дослідження маркетологів НУБіП

9 грудня 2019 року

   Студенти 4 курсу 1 групи ФАМ напряму підготовки «Маркетинг» з сьогоднішнього дня дійсно "вау". А все тому, що відвідали місце, куди з'їжджаються з усієї країни, яке б'є усі рекорди відвідуваності - багажне відділення біля 14 колії. Це дивовижно - у що перетворили її PR агенція "Gres Todorchuk" за підтримки "Укрзалізниці". Саме залізниця з'єднує усі куточки країни від сходу до заходу, із півночі до півдня. Вона знайомить між собою людей різних поколінь та професій. І сьогодні, завдячуючи доцентам кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі - Аллі Володимирівні Рябчик та Олені Вікторівні Четверик, під стукіт коліс ми освідчилися у коханні нашій Батьківщині.

   Тепер спробуємо відтворити екскурсію по арт-простору Ukraine WOW на основі фідбеків студентів.

 
    "Тільки вчора на парі ми аналізували ринок металургії в Україні майже "на пальцях", але сьогодні, побачивши як працює найпотужніша доменна піч у Європі, я не знала, що й сказати. Якби ж ми могли у віртуальній реальності вивчати сфери життя України, що є в обмеженому доступі", - говорить Власенко Анастасія.
   "Я навіть не знала, що можу не тільки розповідати легенди про Богдана Хмельницького молодшій сестрі, а й озвучувати мультфільм про нього з доволі артистичною інтонацією. Тепер маю свою версію 1 серії з "Книги-мандрівки. Україною" Яніни Соколової". До речі, озвучити мультфільм можна не лише про гетьмана Війська Запорозького, тому поспішіть",- натхненно висловилася Коваленко Аліна.
  
   "Грати в п'ятнашки 30 хвилин, але в результаті отримати захоплюючий своєю неоготичністю Шарівський замок. У ньому виділяються дві видатні восьмигранні вежі, що не один раз були локацією для відеокліпів патріотичних пісень. Саме завдяки такому неординарному підходу до створення інсталяцій ми запам'ятали щонайменше 60% історії та культури України", - поділилася враженнями Рудь Яна.
 
   "До сьогодні я не знала, що Батьківщина Мати це найвища скульптура Європи. Її висота сягає 103 метри. Одразу, коли дивишся на Київ, не розумієш всього масштабу. Та на виставці дають можливість взлетіти над містом і тоді земля дійно йде з-під ніг",- з піднесенням говорить Гончарук Дарина.
 
Отож, Україна — справді вау, жодних сумнівів!
Але що таке це «вау», що за ним стоїть, окрім досягнень минулого?
Вау — це ресурс, який людина видобуває з себе і яким вона може ділитися з іншими!
Вау — це Ви й Ваші менші та більші звершення!
Вау — це наше щоденне ставлення до себе, одне до одного і до України!
Вона є лише тому, що є ми: країна без людей неможлива.
 
     Саме ми своїм спільним зусиллям заряджаємо країну, робимо її достойною захоплення та любові.
     Від Ukraine NOW до Ukraine WOW лише одна риска у літері, лише один рух.
 
Встигни ваувізуватися до 29 грудня з 11:00 до 20:00 у будівлі багажного відділення
Київського центрального залізничного вокзалу біля 14 колії!!!
 
     За можливість бути присутніми на таких заходах висловлюємо подяку адміністрації факультету аграрного менеджменту, кафедрі маркетингу та міжнародної торгівлі, безпосередньо Аллі Володимирівні Рябчик та Олені Вікторівні Четверик.
 
 
 
Гриценко Іванна та Сирит Вікторія
студентки 4 курсу спеціальності "Маркетинг" 
 
 
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook