Документ про освіту отримали 253 випускники Бережанського агротехнічного коледжу

7 липня 2019 року
     На святі вручення дипломів 253 випускників денної та заочної форм навчання ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» радо вітали гості, батьки, викладачі та друзі. Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу в залі, адже це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.

     Дуже емоційною виявилась промова очільниці коледжу Світлани Пилипишин, яка згадувала щирий сміх студентки групи Ек-31М Віки Галенди, що додавав позитиву та настрою на заняттях, найспівочішу відмінницю Наталю Лехняк, голос якої зачаровував, бентежив, полонив, Наталю Солярчик, життєва дорога якої нагадує путівник з безліччю фотографій та спогадів про міста і цікавих людей та інших, чиї сторінки студентського життя заповнені неабиякими досягненнями та злетами. 

 

  

     З вітальною промовою до випускників звернувся міський голова міста Бережани Володимир Музичка, який побажав їм бути корисними суспільству і примножувати знання набутим досвідом, а батько випускниці Софії Штогрин Сергій подякував викладачам за сумлінну працю, навчання та виховання випускників. 

     Відзвучали останні гучні оплески і акорди музики. Щаслива зграя сьогоднішніх випускників у літописі студентського життя поставила останню крапку. Шановні випускники! Вас усіх чекає випробування під назвою доросле життя. Сподіваємось, ви зможете гідно його пройти і правильно вирішити свою подальшу долю. 

Галина Процик,
заступник директора з виховної роботи
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook