В НУБіП України успішно завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади! Вітаємо переможців!

3 квітня 2019 року
     В університеті успішно підійшов до завершення І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 н.р., який проводився як з навчальних дисциплін, так і спеціальностей (спеціалізацій) у період з 4 лютого до 22 березня 2019 р. згідно з наказом ректора від 12.12.2018 р. № 1419.

     На всіх факультетах, ННІ університету та його кафедрах на І етапі усього було проведено 135 олімпіад, з них:
103 − з навчальних дисциплін,
32 − спеціальностей (спеціалізацій).

     Організовували та забезпечували проведення І етапу олімпіади 78 кафедр університету.
     Участь у І етапі олімпіади взяли 5612 студентів університету, 408 з них стали переможцями (таблиця).

Результати І етапу олімпіади 2018-2019 н.р.

 

Назва підрозділу

Кількість

учасників

переможців

ННІ лісового та садово-паркового господарства

61

11

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

898

45

ННІ післядипломної освіти

78

7

Агробіологічний факультет

542

49

Факультет захисту рослин, біотехнологій і екології

343

28

Факультет тваринництва та водних біоресурсів

259

6

Факультет ветеринарної медицини

112

3

Механіко-технологічний факультет

252

28

Факультет конструювання та дизайну

280

54

Економічний факультет

907

48

Факультет аграрного менеджменту

316

37

Юридичний факультет

289

11

Факультет землевпорядкування

238

6

Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК

99

11

Факультет інформаційних технологій

69

21

Гуманітарно-педагогічний факультет

947

43

Всього

5612

408

 

     Кращу організацію проведення та найбільш активну участь у І етапі олімпіади взяли студенти факультетів: гуманітарно-педагогічного (947 студентів, 43 переможця), економічного (907 студентів, 48 переможців), агробіологічного (542 студенти, 49 переможців), ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження (898 студентів, 45 переможців).

 

   

Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 н.р.

 

Назва

навчальної дисципліни,

спеціальності (спеціалізації)

Імя та прізвище

переможців

Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

Валерія Хінцицька,

Надія Сьомченко,

Горенко Анастасія

Водні біоресурси та аквакультура

Роман Вознюк,

Анастасія Бабир,

Данііл Полковников

Ветеринарна медицина

Олександра Ігумнова,

Дмитро Висоцький,

Андрій Слинько

Біологія тварин

Ірина Луб,

Марія Попик,

Валерія Тьопла

Економіка

Ольга Науменко,

Владислав Сахно

Економіка підприємства

Ольга Науменко,

Назар Ткач

Фінансовий менеджмент

Світлана Войцехівська,

Світлана Синиця,

 Ірина Митрофанова

Державні фінанси

Єлизавета Бєляєва,

Світлана Синиця,

Надія Дудка

Інвестування

Софія Цюпа,

Олександр Прокопенко,

Юлія Захарчук,

Олег Сухий

Облік і оподаткування

Катерина Лозоцька,

 Ірина Тарасюк

Фінанси і кредит

Оля Маляр,

Аліна Бовсуновська,

Софія Олійник

Фінанси, банківська справа та страхування

Ірина Митрофанова,

Валентин Жуль,

Ольга Назаренко

Фінанси

Катерина Черкесенко,

Іван Оліфер,

Олексій Гудзь

Фінансова безпека

Світлана Войцехівська,

Ірина Митрофанова,

Сінді Хам

Страхова справа

Ольга Назаренко,

Олексій Ґудзь,

Анна Роговська

Податкова система України

Тетяна Черкас,

Руслан Воробей,

Світлана Синиця

Управлінський облік

Діана Білодон,

Олена Кошовська,

Галина Євтушок

Статистика

Аліна Дедякіна,

Альона Горяк,

Катерина Сорокіна,

 Крістіна Чухно,

Ярослав Щербатюк

Організація і методика аудиту

Альона Сидоркіна,

Діана Білодон,

Владислав Альошин

Облік у банках

Катерина Лозоцька,

Альона Сидоркіна,

Світлана Желєзнякова

Маркетинг

Сергій Половко,

Борис Полотняк,

Анастасія Година,

Анастасія Галінська,

Ольга Гаврилюк,

Олена Гаврилюк,

Аграрний маркетинг

Сергій Половко,

 Юлія Рибачук,

Вікторія Чеховська,

Борис Половняк,

 Ольга Гаврилюк,

Анастасія Галінська,

 Дмитро Білоруцький

Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності

Оксана Терновенко,

Софія Кіндрат,

Якимчук Юлія,

Анастасія Присяжнюк,

Георгій Рябцун,

Юлія Акулович,

Юлія Марченко

Економічна теорія

Анастасія Карпенко,

Любов Зайчук

Інвестування

Христина Лащів,

Олександра Коноз,

 Інна Марченко,

Діана Карпенко,

Ірина Шульга

Менеджмент організацій і адміністрування

 Оксана Сарака,

 Олександра Філоненко,

Влада Палій,

Вікторія Розовенко,

Злата Порфіленко

Стратегічне управління

Оксана Сарака;

Оксана Терновенко,

 Вікторія Кошель.

Юлія Тарасова,

Людмила Першута

Право

Богдана Сахно,

Віталій Мазій,

Вікторія Франчу

Міжнародне право

Ірина Білик,

Владислав Зозуля,

Олександр Бадада

Кримінальне право

Сергій Мельник,

Тетяна Хомутовська,

Богдан Суржик

Інтелектуальна власність

Нікіта Ігнатов,

Владислав Бондаренко

Геодезія та землеустрій

Дар’я Шишова,

Юлія Чіфліклій,

 Олег Федорченко

Земельний кадастр

Карина Кармазіна,

Анастасія Городнича,

Марія Рабодзей

Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування

Вікторія Остапчук,

Ольга Крушельницька,

Дмитро Закоморний

Біотехнологія

Вікторія Рачук,

Богдан Сіненко,

Сергій Асонов,

Олександра Захарова

Загальна екологія (неекологічні спеціальності)

Яна Обремська,

Наталія Данченко,

Ольга Чудо

Загальна екологія (екологічні спеціальності)

Катерина Штефан,

Марина Штиволока,

Наталія Білоус,

Ірина Вдовенко

Безпека життєдіяльності

Дар'я Лук'янова,

Марина Курч,

Олександр Красноштан,

Артур Потапенко

Цивільний захист

Костянтин Ковтун,

Владислав Сиротюк,

Юлія Деркач,

Віктор Іваненко,

Сергій Гординський

Агроекологія

Діана Рацун,

Тетяна Курочка,

Любов Рудченко,

Марія Слюсарчук,

Дарина Кисіль

Агрономія

Олег Загородній,

Олег Бійчук,

Дмитро Паш'ян,

Світлана Музика,

Олександр Мигащенко

Садівництво і виноградарство

Олексій Кононенко,

Дар’я Терещенко,

Єлизавета Лотицька,

 В’ячеслав Чеботар

Хімія

Євген Шаховал,

Михайло Губін,

Іванна Харчук

Рослинництво

Олег Загородній,

Олег Бійчук,

Дмитро Паш'ян,

Світлана Музика,

Олександр Мигащенко

Агрохімія

Сергій Пилипенко,

Олег Бійчук,

Ярослав Матвієнко

Кормовиробництво

Світлана Музика,

Микола Кобринь,

Анастасія Понько

Землеробство

Андрій Філістин,

Марина Гладка,

Олександр Деревянко,

Дмитро Бовкун,

Володимир Чорнобай,

Людмила Комар

Гербологія

Олексій Кононенко,

Владислав Гуртовенко

Ґрунтознавство

Валерія Алєксєєва,

Олександр Деревянко,

Марія Безвощук,

Єгор Литвинов

Селекція і насінництво польових культур

Олексій Максимишин,

 Ярослав Грицюк,

 Андрій Філістін,

 Дмитро Паш’ян,

Каріна Кулик,

Олександр Крюков,

Олексій Кононенко,

Сергій Чернюк

Технологія зберігання та переробки продукції рослинництва

Віталій Аврамчук,

Олександр Ткаченко,

Тетяна Шикера,

 Ярослав Матвієнко,

 Дмитро Паш’ян,

 Сергій Собора

Українська мова за професійним спрямуванням

Юлія Маршак,

Софія Грабовська

Англійська мова та література

Карина Погукай,

Катерина Зоренко,

Інна Балас,

Олена Курилко,

Марія Дімітрієва,

Юлія Закатей

Англійська мова

Володимир Кравець,

Карина Калачник,

Максим Аксьонов,

Марина Зуйкова,

Олексій Павелко,

Юлія Маршак,

Валерія Дяк,

Олександр Євтушенко,

Анастасія Могелюк,

Олександра Шейко,

Олексій Зінченко,

Олександр Лагун

Культурологія

Євген Приходько,

Софія Лисенко,

Анастасія Сук

Психологія

Тетяна Тонха,

Вікторія Пекареві,

Катерина Мамчур

Філософія, релігієзнавство

Катерина Чехун,

Анна Гуменюк,

Антон Гречуха,

Аліна Ковальчук,

Анатолій Таран,

Євгенія Сукало,

Альона Давиденко

Історія України

Єлизавета Віценко,

Катерина Яник

Політологія

Єлизавета Артемчук,

Анна Білошапка,

Юлія Маршак

Педагогіка

Ірина Ткаченко,

Вікторія Мацола

Професійна освіта

Марина Бондаренко,

Адріана Литюк

Лісове господарство

Максим Фесок,

Ігор Міщенко,

Олександр Горицький

Садово-паркове господарство

Антон Рибалко,

Олександр Бабин,

Руслана Русанюк,

Тетяна Ковальчук,

Андрій Дерій

Деревообробні та меблеві технології

Вадим Живодір,

Назар Сорочинський,

Іван Касянчук

Електричні апарати

Анатолій Шурлін,

Анатолій зайчук,

Олександр Коробка,

Василь Тищенко,

Олексій Кулаковський

Електротехнічні матеріали

Роман Венгер,

Діана Соболенко,

Ілляшенко Анна

Монтаж енергообладнання

Анатолій Зайчук,

Олександр Коробка,

Анатолій Шурлін,

Василь Тищенко

Технічний сервіс енергообладнання

Віталій Босик,

Олександр Фейдак,

Ольга Мосейчук

Енергоменеджмент та енергоаудит

Олександр Бухштаб,

Олександр Лагун,

Ірина Ковальчук,

Павло Рудевич,

Діана Круківська

Безпека праці в електроустановках

Олександр Лагун,

Олег Фороса,

Аандрій Несин,

Володимир Кондратюк

Технології енергоінжинірингу в АПК

Ілля Вакарчук,

Олексій Зінченко,

Максим Бабак

Енергетика сільськогосподарського виробництва

Олександр Лагун,

Володимир Гарбарчук,

Олександр Авраменко,

Павло Рудевич

Вища математика

Маргарита Маркелова,

Денис Жук

Електронергетика, електротехніка та електромеханіка

Денис Петренко,

Віталій Босик,

Володимир Дериволков,

Олена Афанасьева

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Андрій Москаленко,

Антон Голота,

Андрій Варакута,

Дмитро Макарук,

Анастасія Рахманіна,

Сергій Логвиненко,

Роман Пасєка,

Любцов Іван

Комп'ютерні науки

Катерина Пронішина,

Сергій Безпалий,

Євгеній Бабін,

    Павло Гожий,

Максим Фуголь

Економічна кібернетика

Богдан Ворона,

Вікторія Поліщук,

Микола Тищенко,

Владислав Щербак,

Олексій Костюк

Інформатика

(для технічних спеціальностей)

Владислав Литвинчук,

Максим Фуголь,

Сергій Безпалий,

Євгеній Бабін

Інформатика

(для економічних спеціальностей)

Ірина Мельничук,

 Катерина Костик,

Максим Торохтій,

Анна Зуйкова

Управління ланцюгом постачання

Андрій Оліфіренко,

Марія Ус,

Марія Григорянц

Основи охорони праці

Генріх Стриранкевич,

Вадим Сенченко,

Дмитро Литвиненко

Трактори і автомобілі

Андрій Лупинос,

Олександр Бориско,

Іван Горковенко

Машини та обладнання для тваринництва

Вадим Грицюк,

Валерій Мірний,

Дмитро Озга

Вантажні перевезення

Ігор Сидорук,

Богдан Марченко,

Наталія Грачова

Правила дорожнього руху

Максим Зозуля,

Вікторія Гудим,

Олег Дейнека

Сільськогосподарські машини

Андрій Морозов,

Михайло Оленич,

Василь Очеретяний

Технічний сервіс в АПК

Валерій Бармак,

Олександр Місан,

Тарас Оришко

Експлуатація машин та обладнання

Олександр Новиков,

Віктор Загородній,

Едуард Кураса,

Іван Флоря

Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій

Віктор Кива,

Ярослав Лесь,

Олег Маліневський

Архітектура будівель і споруд

Ірина Геращенко,

Максим Садовий,

Ілля Жарий

Залізобетонні та камяні споруди

Юлія Хуторянська,

Катерина Одноліток,

Анастасія Гаврушко

Металеві конструкції

Віталіна Гула,

Олександр Сідлецький,

Максим Садовий,

Ігор Щербина

Організація будівельного виробництва

Роман Заверуха,

Станіслав Жук,

Максим Корж

Теоретична механіка

Богдан Федченко,

Андрій Поночовний,

Олексій Шараєв,

Анастасія Кірпікіна,

Наталія Царук

Надійність сільськогосподарської техніки

Олег Маліневський,

Дар’я Ковтун,

Руслан Гарбуз,

Сергій Криницький,

Юрій,Байда,

Роман Овчаренко

Надійність обладнання лісового комплексу

Леонід Мосійчук,

Сергій Лугина,

Олександр Макаров

Деталі машин

Ярослав Меланченко,

Дмитро Шеремет,

Владислав Коваль,

Назар Леус,

Леонід Мосейчук

Нарисна геометрія

Євгеній Бриндак,

Олексій Іваненко,

Олександр Павлиш

Механіка матеріалів і конструкцій (Опір матеріалів)

Богдан Федченко,

Владислав Іщенко,

Андрій Поночовний

Технологія машинобудування

Ігор Кудрявський,

Ростислав Сторож,

Ірина Баранова

Взаємозамінність, стандартизації і технічні вимірювання

Назар Леус,

Олександр Бундалевський,

Владислав Коваль

Компютерна графіка

Микола Гриценко,

Дмитро Бабенко,

Богдан Балюк

Ремонт машин

Костянтин Лісовий,

Вадим Грицюк,

 Іван Олексин,

Віктор Теслюк

Якість, стандартизація та сертифікація

Роман Зінченко,

Анастасія Слегина,

Гижа Наталія

Метрологія, стандартизація та сертифікація

Роман Зінченко,

Анастасія Слегина

Харчові технології

Олександр Деяк,

Галина Терновик,

Марина Сидоренко

Обладнання харчових та переробних виробництв

Гліб Бондаренко,

Анна Гордієнко,

Вадим Садовой

Туризм

Ольга Несторенко,

Анастасія Нечипоренко,

Тетяна Голованьова,

Камілла Савінова

Публічне управління та адміністрування

Олексій Пожарський,

Наталія Петриченко,

Вікторія Шерстньова

 


    Переможці І етапу олімпіади будуть брати участь у ІІ етапі у квітні-травні 2019 р. у базових закладах вищої освіти, визначених наказом МОН України.

Бажаємо нашим студентам успіхів у ІІ етапі олімпіади
і здобуття перших та призових місць!
Удачі вам!


Оксана Зазимко,
начальник навчального відділу

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій