Студенти спеціальності «Туризм» відвідали Форум фермерських технологій

19 березня 2019 року
     Студенти-першокурсники спеціальності «Туризм» відвідали виставковий центр КиївЕкспоПлаза, де проходив Форум фермерських технологій, в рамках якого відбувся семінар з сільського зеленого туризму «Фермерство та туризм».

     Семінар відкрили директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації С. Шупик та голова ГО "Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні" Володимир Васильєв.
     Серед виступаючих були і викладачі кафедри аграрного консалтингу і туризму. Д.е.н., професор Тетяна Кальна-Дубінюк ознайомила присутніх з необхідністю дорадництва та інноваціями в сільському розвитку, а доцент кафедри Олена Локутова розповіла про місце апітуризму в туристичній галузі, особливостях його розвитку за кордоном та в Україні.

      Студенти мали можливість не тільки долучитись до останніх «новинок» в агропромисловому секторі, але й поласувати різноманітною органічною продукцією, широкий асортимент якою було представлено на виставці.
     На семінарі було заключено договори про проходження практики студентами-туристами.

     Сприяння у проведенні семінару було надано Департаментом підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Ірина Кудінова,
в.о. завідувача кафедри аграрного консалтингу і туризму

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій