В ННІ післядипломної освіти підвищували кваліфікацію керівники і фахівці територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

15 жовтня 2018 року

     Впродовж першої декади жовтня згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і фахівців територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на базі ННІ післядипломної освіти проходили курси підвищення кваліфікації за напрямками:

  • державне управління і державна служба;
  • розвиток ринкових земельних відносин;
  • правове забезпечення земельної реформи та регулювання земельних відносин в Україні;
  • види права землекористування. Оціночна діяльність у сфері оцінки земель;
  • земельне законодавство. Землеустрій та земельна політика України;
  • аграрна політика;
  • державний контроль за раціональним використанням та охороною земель.

     До читання лекцій залучено кваліфікованих докторів та доцентів з різних факультетів. Це і Ольга Витвицька, Ірина Грищенко, Світлана Харченко, Андрій Мартин, Оксана Тонха, Марина Дейнега, Йосип Дорош, Тетяна Кальна-Дубінюк, Олексій Піддубний, Тарас Євсюков, Руслан Тихенко та інші.

  

     Навчальна програма включала такі актуальні питання, як пріоритети земельної реформи та розвиток земельних відносин в Україні, управління землями сільськогосподарського призначення державної власності в контексті децентралізації влади в Україні, правове забезпечення розвитку земельних відносин в Україні, запобігання і протидія проявам корупції відповідно до законів України, указів Президента України, юридична відповідальність за порушення земельного законодавства, організація і здійснення державного контролю у сфері природокористування та шляхи підвищення його результативності тощо.
Слухачів ознайомлено також із новим освітнім курсом розвитку університету та перевагами навчання в НУБіП України.

     Слухачі подякували керівництву і колективу Національного університету біоресурсів і природокористування України за належну організацію навчання та доброзичливе ставлення. Отримані знання стануть їм у нагоді в їхній практичній діяльності.

Ірина Кудінова,
доцент кафедри аграрного консалтингу і туризму

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook