V Міжнародна науково-практична конференція "Цифрова освіта в природничих університетах"

12 жовтня 2018 року

     17-18 жовтня 2018 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Цифрова освіта в природничих університетах".

     Під час конференції плануються дискусії щодо формування ключових компетентностей у суспільстві знань для підготовки висококваліфікованих фахівців у природничих університетах, учасниками якої будуть представники природничих університетів України, Польщі, Білорусі тощо. Засновниками конференції є Національний університет біоресурсів і природокористування України та Вроцлавський природничий університет. Перший день присвячений широкій аудиторії учасників. Протягом другого дня проходитиме робота секцій конференції та окремої панелі «Вимоги бізнесу до ІТ-компетентності випускників природничих університетів».

     Секції конференції:
1. Е-середовище та кіберпростір
2. Проектування та використання е-навчальних ресурсів і сервісів в університетах
3. Технології е-навчання
4. Комунікація та колаборація з бізнес-середовищем
5. STEM-освіта та інтернет речей у природничих університетах

Розповсюдження матеріалів конференції буде здійснюватися у електронному форматі збірника тез на сайті конференції (http://econference.nubip.edu.ua/index.php/deeu/2k18), а також у друкованому вигляді.

      Початок конференції об 11:00 навчальний корпус 3 ауд. 308

      Програма конференції

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook