Організація вступної кампанії, підготовка кампусу до нового навчального року та проведення Дня полі – у фокусі ректорату

2 липня 2018 року

     2 липня 2018 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося чергове засідання ректорату. Окрім планування роботи на поточний тиждень, нарада була присвячена першочерговим завданням для адміністрації, на який детально зупинився ректор.

     Центральним і головним для усього колективу є проведення профорієнтаційної роботи, організація вступної кампанії і діяльності приймальної комісії. Першому проректору Ігорю Ібатулліну, проректору з навчальної і виховної роботи Сергію Кваші та головному інженеру Олегу Самсонюку доручено опікуватися цими напрямами. Викладачі і співробітники повинні мати зворотній зв’язок з нашими вступниками, маємо організувати чесний і справедливий прийом іспитів, забезпечити комфортну роботу відбіркових та екзаменаційних комісій тощо, наголосив ректор.

     На постійному контролі ректорату перебуває стан студентського містечка і ремонтно-будівельні роботи. Очільник університету піддав критиці роботу господарських служб протягом останнього тижня непогоди. Особливо незадовільною є ситуація з дахом у гуртожитку №12, де проживають викладачі і співробітники з сім’ями. Олегу Самсонюку доручено терміново ліквідувати наслідки протікання дахів та провести їх ремонт, аби ситуація в майбутньому не повторилася. Що ж до ремонтів, то на кожному об’єкті буде визначений відповідальний з числа інженерних та фінансово-економічних служб, які контролюватимуть якість та строки їх виконання. Директору студмістечка Сергію Стецюку та начальнику оздоровчого центру В’ячеславу Крупці доручено контролювати санітарно-епідеміологічний стан в кампусі, проводити системну профілактичну роботу, а також вивчити питання закупівлі естетичного м’якого інвентарю. Також ректор зупинився і на благоустрою території – центральний сквер має відповідати статусу «обличчя» університету.

     Готуючись до нового навчального року, потрібно подбати за його гідний початок, зазначив Станіслав Ніколаєнко. Тому вже зараз оргкомітету доручено підготувати сценарій відзначення Дня знань, який нагадаємо відбудеться 1 вересня. Напередодні, 31 серпня, на факультетах та в ННІ пройдуть урочистості і посвята першокурсників в студенти, де вони отримають студентські квитки, заліковки, зачитають і підпишуть урочисту присягу студента НУБіП. ННЦ виховної роботи і соціального розвитку доручено проаналізувати план виховної роботи, доповнити його конкретними графіками та реалізовувати, поширивши і на студентів магістратури. А от одним з головних завдань виховного відділу є системне навчання студактиву.

    Вести моніторинг стану сплати за навчання та проживання, організувати контроль за збором врожаю в навчально-дослідних господарствах, розглянути оплату праці в НДГ, постійно корегувати ціни у зв’язку з переглядом їх компаніями-енерго і ресурсопостачальниками – доручення проректору з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадиму Ткачуку.

     Перший проректор Ігор Ібатуллін зупинився на програмі проведення Дня поля, який заплановано на 6 липня, – члени ректорату і бажаючі викладачі і науковці матимуть змогу ознайомитися з навчальною, науковою і виробничою діяльністю наших навчально-дослідних господарств. Також цього тижня відбудеться засідання технічної ради з енергоефективності та відповідна нарада за участі деканів, директорів, комендантів корпусів, завідувачів гуртожитків, студентського самоврядування та відповідальних служб.

     Ректорат розглянув і інші питання життєдіяльності університету.

Денис Рудень 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook