Майстер-клас «Сучасні інноваційні технології в садівництві і виноградарстві: досвід Ізраїлю»

19 червня 2018, 10:00
Корпус № 1, ауд. 69, Національний університет біоресурсів і природокористування України

     19 червня 2018 р. о 1000 буде відбуватися представлення проекту «Навчальні програми професійного зростання» за участі Агентства США з міжнародного розвитку та Агентство з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV. Запрошуються фахівці до участі у майстер-класі «Сучасні інноваційні технології в садівництві і виноградарстві: досвід Ізраїлю», у партнерстві з факультетами аграрного менеджменту та агробіологічного Національного університету біоресурсів і природокористування України.

     Учасники навчальної програми в Ізраїлі розкажуть про інноваційні технології, практики вирощування в закритому і відкритому ґрунті в садівництві та виноградарстві, яка застосовується в Ізраїлі в аридних і семіарідних кліматичних зонах з урахуванням можливості їх адаптації до умов України. Науковці кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка Національного університету біоресурсів і природокористування України поділяться напрацюваннями щодо органічного вирощування плодових культур.

     Учасники також дізнаються про нові програми стажування, які проводяться Ізраїльським центром міжнародного співробітництва МАШАВ та проектом «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку.

     Для участі у цьому заході необхідно зареєструватися до 15 червня 2018 р., перейшовши за посиланням: https://goo.gl/31cayc

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook