Семінар з болгарської мови, літератури та культури

13 квітня 2018 року

Відповідно до протоколу про співробітництво та обмін між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти та науки Республіки Болгарія, болгарська сторона виділяє 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному семінарі з болгарської мови, літератури та культури.

Семінар проводитиметься у Великотирновському університеті ім. Св. Кирила та Мефодія у період 16.07 –05.08.2018 (2 місця) та Софійському університеті ім. Св. Климента Охридського у період 15.07 – 04.08.2018 (3 місця).

Перевага буде надаватись тим кандидатам, які. вивчають болгарську мову, літературу та культуру в закладах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України.

Болгарська сторона забезпечує учасників безкоштовним обслуговуванням, а саме: харчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами. Транспортні витрати до місця проведення курсів та у зворотному напрямку, а також медичне страхування - за рахунок учасників.

 

Перелік необхідних документів:

· заповнена анкета встановленого зразка;

· анкета Софіївського університету імені Св. Климента Охридського або Великотирновського університета ім Св. Кирила та Мефодія (болгарською або англійською мовою);

· мотиваційний лист (українською мовою);

· резюме V) (українською або англійською мовою);

· лист-рекомендація (українською або англійською мовою).

 

У разі зацікавленості просимо до 24 квітня 2018 року надіслати в паперовому та електронному вигляді вищезазначені документи.

 

Поштова адреса:

Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна.

Міністерство освіти і науки України.

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

 

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

Скановані варіанти документів просимо також надіслати на електронну адресу ukrainemon@gmail.com. зазначивши в темі листа «Літній семінар Болгарія 2018».

 

Більші детальна інформація знаходиться на сайтах http://www.slav.uni-sofia.bg/index.php/summer-seminar та http://www.uni-vt.bg/bul/pages/?page=849&zid=144.

 

 

Леся Воляк 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook