В університеті вітали… восьме чудо світу

7 березня 2018 року

      Про сім чудес світу ще зі школи знають ледь не всі. А от про восьме чудо сьогодні, напередодні Міжнародного жіногочо дня 8 березня, чоловікам нагадала декан факультету харчових технологій та управління якості продукції АПК Лариса Баль-Прилипко. І чудо це – Жінка. Отак, з великої літери.

     Саме її – як узагальнений образ – і конкретно жінок, які працюють в університеті, вітали чоловіки нашого колективу напередодні їхнього свята. Ректор університету Станіслав Ніколаєнко зазначив: ми не поділяємо точку зору тих, хто в останні роки намагається зтерти з памяті і календаря 8 Березня. Воно було, є , і буде! А радник ректора, знаний політик Іван Чиж додав: бо ніхто у світі не всилі відмінити весну.

     До цих слів долучилися і заступник командира 12-го батальйону, що зараз виконує бойову задачу в зоні АТО Микола Ратушний, голова профкому співробітників Ростислав Тарасенко, директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Віталій Коваленко, перший проректор Ігор Ібатуллін та всі присутні в залі чоловіки.

      До речі, квіти, якими вітали представниць всіх підрозділів, вирощені безпосередньо у нас – в Ботанічному саду університету.

     Святковий концерт же, який планувався на 7 березня, все ж буде проведений! Наші аматори вітатимуть слабку, але таку сильну стать 15 березня. Тож запрошуємо.

Ольга Іванченко,
провідний фахівець відділу
виховної роботи та студентських справ

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook