Магістри ветеринарної медицини відзвітували про проходження виробничої практики: найкращі підприємтва галузі чекаєють випускників НУБіП на роботу

7 березня 2018 року

     Не менш важливим, ніж теорія, у підготовці лікаря ветеринарної медицини є практика. Де студенти-майбутні магістри факультету ветеринарної медицини проходили виробничу практику, чого там навчилися - вони прозвітували перед спеціальною комісією.

     Нагадаємо, що на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України студенти магістратури навчаються за такими програмами: «Ветеринарні превентивні технології забезпечення здоров’я тварин», «Ветеринарне забезпечення скотарства, вівчарства та козівництва», «Ветеринарне забезпечення здоров’я собак і котів», «Ветеринарне забезпечення здоров’я екзотичних і диких тварин», «Мікробіологічні методи діагностики у тваринництві та ветеринарній медицині», «Методи біохімічних досліджень», «Патоморфологічна діагностика хвороб тварин», «Фізіологія вищої нервової діяльності тварин», «Безпечність та якість харчових продуктів і кормів».


     Попередньо матеріали практики були подані на перевірку керівникам магістерських робіт, які після оцінювання рівня їх підготовки, подали у комісію для захисту.
 

     Кожен із студентів представив членам комісії матеріали практики (щоденник та звіт), ознайомив з базою проходження практики та акцентував увагу на застосуванні теоретичних знань та практичних навичок, які вони отримали під час навчання, в умовах виробництва.

     Членами комісії доповідачу задавались питання, які стосувались оволодіння сучасними методиками діагностики, лікування та розробки профілактичних заходів за різних хвороб тварин (продуктивних, дрібних домашніх, екзотичних та диких); методів ідентифікації збудників; навиків роботи на сучасних інструментальних приладах при досліджені показників якості і безпечності сільськогосподарської продукції, а також використання міжнародних стандартів ISO/IES 17025, ISO 9001 в організації роботи лабораторій. Також питання стосувались виконання індивідуальних завдань щодо тем магістерських робіт. На заданні питання студенти давали чіткі, аргументовані відповіді, що підтверджує їх високі як теоретичну, так практичну підготовки.

     Комісія відмітила, що матеріали виробничої практики, представлені до захисту, повністю відповідають вимогам, відображають в повному обсязі суть проведеної роботи студентами по кожній з магістерських програм. А відгуки керівників баз практик свідчать, що найкращих випускників чекають і запрошують на роботу.

Юрій Жук,
заступник декана факультету ветеринарної медицини

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook