Правильний вибір професії - запорука успіху

27 лютого 2018 року

   У рамках проходження лабораторно-екзаменаційної сесії в міжкафедральній навчальній лабораторії ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» відбувається активна діяльність щодо профорієнтаційної роботи з продовження навчання студентами коледжу в базовому університеті на денній та заочній формі навчання.
   Так, у ході зустрічі зі студентами економічних спеціальностей к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства ім. проф. І.Н.Романенка НУБіП України Мірзоєва Тетяна розкрила переваги вступу на денну та заочну форму навчання в університет на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр», проінформувала про напрями підготовки за економічними спеціальностями, наголосила студентам, що правильно зроблений вибір професії приносить людині моральне й матеріальне задоволення та забезпечує швидке професійне зростання.

   Зустріч пройшла в доброзичливій, дружній атмосфері. Прозвучала велика кількість запитань, на які отримано не менш цікаві та інформативні відповіді.
   Студентів цікавили перспективи подальшого навчання в базовому університеті, умови вступу на бюджетну форму навчання та кількість бюджетних місць, вартість оплати, забезпеченість гуртожитком, можливість проходження практики та навчання за кордоном та інше.

   Студентки Гелебрант Вікторія та Леспус Неоніла повідомили, що під час цьогорічної вступної кампанії мають намір подавати документи для вступу до НУБіП України на економічні спеціальності.

   Після зустрічі зі студентами в колі викладачів циклової комісії регіонального закладу та представника кафедри економіки підприємства ім. проф. І.Н. Романенка відбулося спільне обговорення проблем підготовки студентів до вступу на навчання до НУБІП України. В результаті було намічено ряд заходів щодо підвищення рівня професійної орієнтації випускників.

  Окрім того, досягнута домовленість про те, що вже найближчим часом абітурієнти завітають до базового університету з метою детального ознайомлення з учбовим процесом, матеріально-технічною базою та специфікою різних спеціальностей.

Тетяна Мірзоєва,
к.е.н, доцент кафедри економіки
підприємства ім. проф. І.Н. Романенка

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook