Стали відомі переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Педагогіка» та спеціальності «Професійна освіта»

25 лютого 2018 року

      Вихованці кафедри педагогіки неодноразово були переможцями і призерами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки. І цього року вони готові поборотися за звання кращих зі студентами вищих навчальних закладів непедагогічного профілю, але не тільки з дисципліни «Педагогіка», а й зі спеціальності «Професійна освіта», адже цього року здійснено перший набір студентів на цю спеціальність.

     22 лютого 2018 року кафедрою педагогіки проведено І етап олімпіад зі спеціальності «Професійна освіта» та дисципліни «Педагогіка». Участь у ній взяли студенти гуманітарно-педагогічного факультету, зокрема й першокурсники спеціальності «Професійна освіта».

     Переможцями стали Максим Таран, Марина Бондаренко, Ангеліна Крайнюкова, Максим Банніков (зі спеціальності «Професійна освіта»), Ірина Ткаченко, Ольга Приходько, Олег Мороз (з дисципліни «Педагогіка»).

     У квітні місяці відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта», який буде проходити в Українській інженерно-педагогічній академії (м. Харків). З педагогіки наші підопічні будуть боротися у Національному університеті «Львівська політехніка».
     Ми покладаємо великі надії на цьогорічних конкурсантів, бажаємо їм успіху, віримо у чесну боротьбу і справедливе суддівство, тож нехай переможуть найкращі!

Світлана Виговська, Леся Маценко

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook