ДОЦЕНТ КАФЕДРИ БІЛЄРА НАТАЛІЯ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У З’ЇЗДІ НАУКОВЦІВ У ГАЛУЗІ ДОСЛІДЖЕНЬ ҐРУНТІВ, АТМОСФЕРИ, ГІДРОСФЕРИ У США

15 грудня 2017, 12:15
Новий Орлеан, США
 
Доцент кафедри радіобіології та радіоекології Наталія Білєра взяла участь у щорічному з’їзді Американського Товариства Геофізичних Наук, що відбувся з 11 по 15 грудня в Новому Орлеані, США. Американське Товариство Геофізичних Наук це організація, що об’єднує біля 62 000 науковців зі 144 країн світу. Щорічна 100-та зустріч товариства будучи наймасштабнішою подією для науковців у галузі досліджень ґрунтів, атмосфери, гідросфери та космосу цього року зібрала 22 629 учасника з усіх куточків світу. Україна цього року була представлена лише двома науковцями.
 
  
Отримання однієї з 12 премій Беркнер (BerknerTravelFellowship) дало можливість й представнику НУБІП України Наталії Білєрі виступити з результатами своїх досліджень та долучитися до обговорення наукових питань родючості ґрунту, його забруднення та викликів, що стоять перед сільським господарством у зв’язку зі змінами клімату.
 
 
 
Під час конференції проходила також виставка провідних компаній світу, що займаються виробництвом приладів і обладнання для наукових досліджень, та видавництв найкращих журналів в галузі наук про землю. Так, видавництво Ельсевер (Elsevier) подарувало кілька останніх випусків журналів Catena, Geoderma та  Rhizosphere, які відтепер будуть на кафедрі радіобіології та радіоекології для ознайомлення співробітників з актуальними роботами щодо використання радіоактивних ізотопів у вивченні процесів живлення рослин та ґрунтоутворення.
 
   
 
Крім того міжнародне товариство ґрунтознавців отримало прохання щодо виготовлення свого фірмового стікера ще й українською мовою.
Світове товариство дуже мало знає про науку в Україні, а такі візити на конференції слугують її популяризації та підняттю іміджу як університету, так і країни вцілому на міжнародному рівні.
 

 

І.М. Гудков
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook