Зустрів науковців НУБіП України із колегами з Київського національного університету ім. Тараса Шевченка

3 листопада 2017 року

Роль науки в розвинутих країнах світу важко переоцінити. Саме вона, пропонуючи високі технології, рухає у розвитку економіку держави. При цьому часто виникає потреба об'єднання зусиль різнопрофільних фахівців для вирішенні проблем на стикові наук. І частіше саме за таких обставин досягаються перспективні результати. 

    Ось і 01.11.2017 р. за дорученням першого проректора НУБіП України І.Ібатулліна та на запрошення проректора з наукової роботи Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка (КНУ) І.Мартинюка відбулася зустріч науковців кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. академіка І.І. Мартиненка нашого університету з науковцями факультетів комп'ютерних наук та кібернетики, механіко-математичного, інститутів високих технологій та біології медицини КНУ.
     Завідувач кафедри В. Лисенко доповів присутнім про основні напрями наукових досліджень, їх результати, звернувши увагу на доцільність об'єднання зусиль колективів двох провідних університетів на вирішення наукових проблем, участі у спільних проектах.
     У ході обговорення доповіді організувались мікроколективи із представників уже двох університетів, котрі знайшли своє місце у вирішенні виробничих проблем, важливих для аграрного сектора економіки України.

    За результатами зустрічі домовились координувати наукову роботу, направлену на вирішення актуальних проблем аграрного сектора та енергетики України, використовуючи при цьому лабораторну базу обох університетів.


Доцент кафедри АРС    О.Опришко.

 
 

  

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook