Трикутник успіху, або чому навчає «Школа першокурсника»

28 серпня 2017 року

Другим – і завершальним – акордом традиційної «Школи першокурсника» стала сьогоднішня зустріч керівництва університету з першокурсниками, які навчатимуться за умов договору. Їх цього року суттєво більше, аніж минулого. Як і попередня, вона була присвячена знайомству цієї частини студентської молоді з університетом, організацією в ньому навчального процесу і дозвілля, суттєвими можливостями для самореалізації.

Як постійно зазначає ректор університету Станіслав Ніколаєнка, формула успіху доволі проста – якісне навчання, патріотизм як щодо нації, так і свого університету.

Таких зустрічей у Київських вишах майже не проводиться. Але ми прагнемо розпочинати навчальний процес з отакої дружньої розмови, яка б стимулювала відповідну атмосферу в колективі нашого університету, відкриваючи зустріч, зазначив проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша.

Яка структура НУБіП, у чому специфіка навчального процесу тут, залікові та екзаменаційні сесії, систему оцінювання знань, навчальні і виробничі практики, можливості навчання і стажування за кордоном у рамках партнерських угод – на ці та багато інших запитань давали вичерпну відповідь першокурсникам начальник навчального відділу Оксана Зазимко, заступник голови профспілки студентів Володимир Литвиненко, директор ННЦ виховной роботи і соціального розвитку Віталій Коваленко.

  

Фах – іноземна мова – інформаційні технології – ось той трикутник успіху, який має супроводжувати молоду людину протягом всього періоду навчання та й кар'єрного зростання підкреслив Сергій Кваша.

Після такого змістовного спілкування розпочався відбір талановитої молоді у колективи художньої самодіяльності та спортивні секції.

Катерина Довгань,
начальник відділу виховної роботи та студентських справ

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook