Набирає обертів «Фестиваль студентської науки – 2017»

13 травня 2017 року

     13 травня естафету підхопили НДІ рослинництва, ґрунтознавства, біотехнологій та сталого природокористування і НДІ лісівництва та декоративного садівництва. Як відомо, «Фестиваль студентської науки» проходить в НУБіП України в рамках святкування Дня науки та покликаний розповісти про діяльність, здобутки та перспективи розвитку студентських наукових гуртків університету.

     Відкрили захід директор НДІ рослинництва, ґрунтознавства, біотехнологій та сталого природокористування доктор сільськогосподарських наук Ганна Ковалишина та директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва доктор сільськогосподарських наук Роман Василишин. Було зазначено, що гуртківці володіють великим потенціалом, який дозволить в майбутньому здійснити різноманітні наукові дослідження, апробацію результатів, тощо. 

 

     До членів журі входили голова Спілки молодих вчених НУБіП України – Марина Галат, голова Ради молодих вчених механіко-технологічного факультету – Людмила Тітова. Члени Ради аспірантів НУБіП України: факультет тваринництва та водних біоресурсівОльга Бородіна, НДІ техніки, енергетики та інформатизації АПКІван Кадикало. Члени Студентського наукового клубу Смітюх Ангеліна та Зьобра Мирослава.

     Здобутки представляли 44 студентські наукові гуртки. Гуртки оцінювалися затакими критеріямияк: змістовне наповнення презентації, результативні показники проведеної роботи протягом навчального року та стратегія розвитку студентського наукового гуртка.

 

 

 

     В результаті роботи журі обрано переможців І етапу «Фестивалю студентської науки – 2017», ними стали гуртки з вірусології (факультет захисту рослин, біотехнологій та екології), «Овочівник» (агробіологічний факультет), «Таксатор»  та гурток кафедри технології деревообробки (за результатами діяльності журі набрали однакову кількість балів, НДІ лісівництва та декоративного садівництва), які будуть представляти свої структурні підрозділи у ІІ етапі фестивалю, що пройде 17 травня 2017 року. 

 

     Висловлюємо подяку всім науковим керівникам студентських гуртків, які сприяють розвитку талановитої молоді в науці та інноваційній діяльності нашого університету. Особливу подяку висловлюємо директорам НДІ рослинництва, ґрунтознавства, біотехнологій та сталого природокористування і НДІ лісівництва та декоративного садівництва, колективу Ботанічного саду нашого університету за фітодекорування інтер’єрів читального залу корпусу №4.

Анна Сальнікова,
голова Ради молодих вчених
НДІ рослинництва, грунтознавства,
біотехнологій та сталого природокористування
Олександра Лєщенко,
голова Ради молодих вчених
НДІ лісівництва та декоративного садівництва 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)