Команда екологів НУБіП – призер ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія»

6 травня 2017 року

     25-27 квітня 2017 року на базі Львівського національного аграрного університету пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія». Серед студентів з 13 вишів України, які взяли в ньому участь, були і третьокурсники факультету захисту рослин, біотехнології та екології з напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».
     Олімпіада проходила в три тури: теоретичні випробування, комп’ютерне тестування, творчий конкурс зі створення моделі сільськогосподарського виробництва та життєдіяльності територіальної громади на екологічних засадах. І кожен з них вимагав від студентів високих теоретичних, практичних та професійно-орієнтованих знань, умінь й навичок з дисципліни «Агроекологія».

     Команда студентів-екологів НУБіП показала гарні теоретичні знання та професійно-практичні уміння з функціонування стійкості агроекосистем та управління її розвитком, а також творчі здібності з моделювання та системного аналізу в агроекології.
     З креативною роботою в творчому конкурсі зі створення моделі сільськогосподарського виробництва на екологічних засадах перемогла наша Анна Ковпак, яка відтворила структурно-логічну схему організації еколого-стабільних агроландшафтів та запропонувала ефективні методи виробництва екологічно безпечної продукції в умовах інтенсифікації сільського господарства. У турі теоретичних випробувань кращою виявилася Олена Пилипенко, яка виявила гарні знання з питань стійкості та продуктивності агроекосистеми, методологічних основ екологічної оцінки агроландшафтів. А Наталія Савчук стала призером олімпіади, завоювавши диплом ІІІ ступеня. Відповідно до здобутих переможних і призових місць екологи НУБіП посіли 3-тє загальнокомандне місце.

  

Вітаємо наших переможців з отриманими нагородами!

Юлія Рибалко,
заступник декана
факультету захисту рослин, біотехнології та екології 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook