Підведено підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Основи конструкцій МЕЗ»

15 березня 2017, 16:00

14 березня 2017 року згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом МОН України на кафедрі тракторів, автомобілів та біоенергосистем проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 навчального року з навчальної дисципліни «Основи конструкцій мобільних енергетичних засобів».

Зі вступним словом до учасників олімпіади звернулись члени робочого організаційного комітету О.А. Бешун, Г.В. Шкарівський та О.Т. Лавріненко, які привітали присутніх з відкриттям першого етапу олімпіади та побажали студентам успіхів в інтелектуальному змаганні.

І етап олімпіади проведено у два тури: перший – теоретичний, який передбачав виконання студентами тестових завдань з використанням ПК, другий – полягав у розв’язуванні 7 задач різного рівня складності.

У І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи конструкцій мобільних енергетичних засобів» взяли участь 16 студентів 1-4 курсів ОС «Бакалавр» і 1 студент ОС "Магістр" факультету конструювання та дизайну.

Всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань з конструкції і основ теорії мобільних енергетичних засобів.

Переможці І етапу олімпіади: студент 3-го курсу Кривонос Олексій Олександрович І місце; студент 1-го року навчання в магістратурі Кулінський Валерій Васильович ІІ місце; студент 3-го курсу Сопрук Павло Олександрович і студент 2-го курсу (с.т.н.) Гарбуз Руслан ВікторовичІІІ місце, з чим ми їх і вітаємо та бажаємо творчих здобутків і подальших успіхів у навчанні.

 

Олексій Бешун,
доцент кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем