Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту прийняла участь в організації першої сесії осінньої школи для абітурієнтів «Юний менеджер»

27 жовтня 2016, 12:00
НУБіП

В рамках проведення профорієнтаційної роботи, ознайомлення майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами факультету аграрного менеджменту, працівниками кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту організовано осінню школу для абітурієнтів «Юний менеджер», яка відбулася 27 жовтня 2016 р. о 12.00 год. в аудиторіях корпусу №1. На зустріч було запрошено учнів 10-11 класів спеціалізованої школи №89, ліцею №157 та гімназії 179 м. Києва. В організації заходу були задіяні також ще три факультети: гуманітарно-педагогічний, юридичний, факультет тваринництва та водних біоресурсів.

 

       

Роль університету при виборі професії для кожної молодої людини – це можливість допомогти їй віднайти себе в житті, подальшому шляху її навчання і праці.

Метою осінньої школи для абітурієнтів «Юний менеджер» стало активізувати учнів, сформувати у них прагнення до самостійного вибору професії з урахуванням отриманих знань про університет та перспективи його розвитку.

 

  

Знайомство майбутніх вступників з НУБіП розпочалося із презентації досягнень факультету і науково-дослідних лабораторій, матеріально-технічної бази, викладацького складу. Присутні мали змогу отримати вичерпну інформацію безпосередньо від науково-педагогічних працівників кафедри щодо питань вступу та реєстрації абітурієнтів, вартості навчання тощо.