Факультет тваринництва та водних біоресурсів

Адреса: вул. Генерала Родимцева, 19 (навчальний корпус №1), кімнати 34-35, м. Київ, 03041, Україна.

Тел.: +38 (044) 527-83-95 (денна форма навчання), 527-87-49 (заочна форма навчання)

Електронна пошта: [email protected]

Декан:
Кондратюк Вадим Миколайович

кандидат с.-г. наук, доцент

 

          НУБіП увійшов до десятки кращих університетів країни за версією рейтингу «ТОП-200 Україна»  

Факультет тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України є одним із провідних факультетів країни, що здійснює підготовку фахівців напрямів і спеціальностей, найбільш актуальних на сьогодні для України як аграрної держави, оскільки забезпечує висококваліфікованими кадрами галузі тваринництва та рибництва, які формують продовольчу безпеку.
Факультет проводить освітню, науково-дослідну, науково-інноваційну, навчально-методичну, навчально-науково-виробничу, інформаційно-консультативну та культурно-виховну діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти й кваліфікації за напрямами підготовки та спеціальностями, спрямованими на вирішення сучасних проблем наук про життя, розробку і впровадження новітніх технологій, щовідповідають міжнародним та національним стандартам.
Основною метою діяльності факультету є підготовка висококваліфікованих, високоосвічених, здатних до швидкого і успішного опанування новими знаннями, уміннями і технологіями фахівців європейського і світового рівня, які відповідають вимогам сучасного ринку праці та здатні забезпечити ефективний розвиток аграрного сектору України.
Факультет здійснює підготовку за денною, заочною та екстернатною формами навчання фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів “Бакалавр” та “Магістр”.

Термін навчання за денною формою за освітньо-професійними програмами підготовки бакалаврів на базі загальної середньої освіти складає 4 роки, за заочною5 років. Для осіб, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за обраним напрямом підготовки, на факультеті розроблені та функціонують програми навчання за скороченим терміном.

Підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “Бакалавр” здійснюється за двома напрямами:
- 6.090102 – “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”, ліцензійний обсяг підготовки фахівців за денною формою навчання складає 125 осіб, за заочною – 60 осіб;
- 6.090201 - “Водні біоресурси та аквакультура”, ліцензійний обсяг підготовки фахівців за денною формою навчання – 75 осіб, за заочною – 75 осіб;
Випускники ОКР “Бакалавр” мають можливість продовжити навчання за програмами підготовки магістрів за відповідними спеціальностями, ознаки яких закладаються в навчальних планах бакалаврських програм, починаючи з другого курсу навчання таких як 8.09010201 - "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" чи 8.09020101 – “Водні біоресурси”, або спеціальностями напряму підготовки "Специфічні категорії": 8.18010010 - "Якість, стандартизація та сертифікація", 8.18010018 - "Адміністративний менеджмент", 8.18010020 - "Управління навчальним закладом", 8.18010021 - "Педагогіка вищої школи".
Підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня Магістр здійснюється за двома спеціальностями:
- 8.09010201 - «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва», ліцензійний обсяг підготовки фахівців за денною формою навчання становить 90 осіб, за заочною 60 осіб.
- 8.09020101 – “Водні біоресурси”, ліцензійний обсяг підготовки фахівців за денною формою навчання – 75 осіб, за заочною – 75 осіб.
Термін навчання за денною формою за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів для осіб, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, складає 1,5 років, за заочною – 2 роки.
Особливістю підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр” на факультеті є широкий вибір магістерських програм виробничої та дослідницької спеціалізацій унікальність яких зумовлюється змістом, покладеним колективом факультету в їх основу, що ґрунтується на аналізі попиту на фахівців відповідного спрямування на українському та міжнародному ринках праці.
Навчальні плани і програми, за якими здійснюється підготовка фахівців за напрямами та спеціальностями на факультеті, адаптовані до освітніх програм провідних навчальних закладів світу, зокрема Державного університету штату Айова та Державного університету штату Луїзіана (США).
  
    
  
  
    
 
 
 

 

Новини

Всі новини

28 грудня 2015
Факультет тваринництва та водних біоресурсів

В добру путь, випускники факультету тваринництва та водних біоресурсів!

Оголошення

Всі оголошення

1 листопада 2016
Кафедра конярства і бджільництва

Відкрите лабораторне заняття

Події

Всі події

9 лютого 2016, 23:01
Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів „Агроосвіта”

Семінар деканів та їх заступників ВНЗ України

16 листопада 2015, 7:15
“КиївЕкспоПлаза”.

НАВЧАННЯ І ВИРОБНИЧИЙ ДОСВІД КРОКУЮТЬ ПОРЯД

23 вересня 2015, 0:01
ТОВ «Кишенці», с.Добра, Маньківського району Черкаської області

Голландський день молока в Україні

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)