- Home
- Історія
- Навчальна робота
- Спеціальність “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”
- Спеціальність “Водні біоресурси та аквакультура”
- Магістратура
- Розклад занять для студентів за спеціальністю ТВППТ
- Розклад занять для студентів спеціальність ВБР
- Графіки зимової екзаменаційної сесії 2020/2021 навчального року
- Підготовчі курси до складання ЗНО в НУБіП України
- Стипендія студентів
- Студентські наукові гуртки
- Аспірантура
- Сторінка аспіранта
- Проект ERASMUS+ "Ag-Lab"

Address: вул. Генерала Родимцева, 19 (навчальний корпус №1), кімнати 34-35, м. Київ, 03041, Україна.
Tel.: +38 (044) 527-82-58, 527-83-95, 527-85-56 (денна форма навчання), 527-87-49 (заочна форма навчання)
E-mail: [email protected]
Декан:
Кондратюк Вадим Миколайович
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Рекомендований алгоритм дій у разі виявлення ознак гострого респіраторного захворювання у студентів, викладачів чи співробітників
Графік освітнього процесу у НУБіП України на І семестр 2020-2021 н.р.
Факультет тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України є одним із провідних факультетів країни, що здійснює підготовку фахівців напрямів і спеціальностей, найбільш актуальних на сьогодні для України як аграрної держави, оскільки забезпечує висококваліфікованими кадрами галузі тваринництва та рибництва, які формують продовольчу безпеку.
Факультет проводить освітню, науково-дослідну, науково-інноваційну, навчально-методичну, навчально-науково-виробничу, інформаційно-консультативну та культурно-виховну діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти й кваліфікації за напрямами підготовки та спеціальностями, спрямованими на вирішення сучасних проблем наук про життя, розробку і впровадження новітніх технологій, що відповідають міжнародним та національним стандартам.
Основною метою діяльності факультету є підготовка висококваліфікованих, високоосвічених, здатних до швидкого і успішного опанування новими знаннями, уміннями і технологіями фахівців європейського і світового рівня, які відповідають вимогам сучасного ринку праці та здатні забезпечити ефективний розвиток аграрного сектору України.








Професія технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва – це «золотий ключик», що відкриває дверцята до успішного майбуття!
На світі є близько трьох тисяч професій. Безперечно, усі вони важливі. Кожна людина хоче бути щасливою, однією із складових щастя звичайно ж є робота. Улюблена робота! Отже, вибір майбутньої професії - справа дуже відповідальна. Батьки з дитинства ставилися до нас, як до особистостей. Завдячуючи цьому ми ніколи не соромились своїх уподобань, завжди залишались самі собою, не підлаштовувались під чужу думку, тож наш шлях до вибору професії був вільний, але не легким. Ми вже обрали майбутню професію, керуючись при цьому багатьма чинниками, але головним із них був той, що ми змалку любили домашніх тварин, нам подобалося доглядати за ними, робити різні досліди, тому ми обрали Національний університет біоресурсів і природокористування України. Звичайно, ми тривалий час вагалися з остаточним вибором вищого навчального закладу, де ми могли б отримати всі необхідні знання, що приведуть нас до набуття необхідних навичок та умінь.
Якось одного дня ми шукали в мережі Інтернету університети, щоб подати документи і випадково натрапили на офіційну сторінку НУБіП України. Відразу прочитали загальну інформацію про університет і нам все дуже сподобалось.
А тепер ми хочемо трішки розповісти, чому ж обрали саме професію технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва.
Наразі професія технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва є однією із найбажаніших на ринку праці. Хоча є досить багато вищих навчальних закладів, які готують спеціалістів у цьому напрямі, проте випускники багатьох із них воліють працювати у іншій сфері, мають помилкову думку, щодо кар'єрних можливостей технологів та рівня заробітної плати. Насправді ж, у зв'язку з дефіцитом, сформованим за 90-ті роки ринку праці технологів, попит на них перевищує пропозицію. Тож у великих компаніях рівень зарплат випускників-технологів не поступається рівню зарплат економістів, а фаховий рівень і можливість зробити кар'єру часто виявляються більшими. Професія технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва складна й відповідальна. Адже технолог повинен відмінно знати як теорію своєї роботи, так і бути відмінним практиком. Тим паче, кваліфікація технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва важлива з погляду кар'єрного росту. Погодьтеся, навряд чи директор підвищить некомпетентного технолога та надасть «зелене світло» для подальшого просування у роботі.
Виробнича практика - невід'ємний елемент навчання технологів. Вже з першого курсу передбачені лабораторні заняття та дослідження, внаслідок чого студенти знайомляться з основами професії.
Починаючи з третього курсу, для студентів обов'язкова практика на підприємствах агропромислового комплексу України. Студенти мають можливість поїхати на практику і за кордон. Іноді студенти самі підбирають місце для стажування. І тут вони додатково набувають дуже значущої для будь-якої людини риси - вміння показати свої здібності і зацікавити роботодавця.
Загалом, ми дуже раді, що навчались у НУБіП на факультеті тваринництва та водних біоресурсів і сподіваємось, що професія технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва – це саме той «золотий ключик», що відкриє нам дверцята до здійснення мрій!
Іванна Тищук і Марія Матвійчук, випускники
скороченого терміну навчання факультету
тваринництва та водних біоресурсів
News
January 24, 2021
Кафедрі аквакультури Національного університету біоресурсів і природокористування України – 25 років!
December 27, 2020
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В АКВАКУЛЬТУРІ»
December 9, 2020
На факультеті тваринництва та водних біоресурсів продовжується робота фахових Екзаменаційні комісії
Notice
October 30, 2020
Міжнародна науково-практична онлайн конференція "Сучасні підходи до вивчення та нормування амінокислотного живлення тварин"
April 27, 2020
Літня екзаменаційна сесія 2019/2020 року
Events
December 25, 2020, 17:40
Збори трудового колективу факультету тваринництва та водних біоресурсів схвали звіт декана [Вадима Кондратюка] та затвердили програму розвитку факультету на 2021-2025 рр.
November 24, 2020, 22:40
На факультеті тваринництва та водних біоресурсів відбулася постерна он-лайн конференція магістрів
November 16, 2020, 10:10