Студенти НУБіП – кращі і в командному, і в індивідуальному заліках Всеукраїнської студентської олімпіади «Водні біоресурси та аквакультура» 2016 року

15 квітня 2016, 7:13

   14 квітня. До логічного завершення підійшла Всеукраїнська студентська олімпіада «Водні біоресурси та аквакультура». З цієї нагоди оргкомітет зібрав учасників для оголошення результатів. Нагадаємо, що відповідно до наказу міністра освіти і науки України, НУБіП у цьому році обрано базовим закладом для проведення другого етапу. І як зазначив у вітальному слові декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Вадим Кондратюк, участь в олімпіаді взяли всі виші, які здійснюють підготовку фахівців з аквакультури в Україні. Тож упродовж двох днів серйозної праці 33 студенти з 11 ВНЗ виборювали нагороди. Перш, ніж перейти до відзнак, Вадим Кондратюк наголосив, що кожен учасник – вже переможець, адже став кращим у внутрівузівських змаганнях. 

     

     На урочистості з нагоди завершення олімпіади завітав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Звертаючись до загалу, він зазначив, що спеціальність, яку обрали учасники,  – надзвичайно затребувана державою і суспільством. Зазначена галузь – перспективна і має ще багато нереалізованих можливостей та потенціалу. Якою вона має бути, у чому її резерви, протягом двох днів, вирішуючи теоретичні і практичні завдання, відповідали саме учасники олімпіади. Ректор висловив переконання, що наша країна подолає усі труднощі, тому що має таку талановиту молодь. Станіслав Миколайович побажав студентству не зупинятися на досягнутому і пам’ятати, що їхній успіх наполовину залежатиме від щоденної праці, докладених зусиль та наполегливості. Принагідно ректор розповів про університет, його дослідництво, міжнародну діяльність та можливості для студентів.

     А щоб довго не тримати інтригу, Станіслав Ніколаєнко разом із головою журі Миколою Євтушенком назвали імена переможців чесної і безкомпромісної боротьби та вручили їм відзнаки. Отож, в індивідуальному заліку перше місце посіла студентка Національного університету біоресурсів і природокористування України Ганна Ніконоровадруге місце – студентНаціонального університету водного господарства та природокористування Дмитро Кашицький, а третє – студентка Херсонського державного аграрного університету Людмила ЦурканУ командному заліку першою стала команда НУБіП України, до речі, єдина жіноча на цих змаганнях, другою – команда Національного університету водного господарства та природокористуваннятретьою – команда Херсонського державного аграрного університету. У номінації «За краще вирішення практичних завдань із дисципліни «Розведення та селекція риб» трійка переможців виглядає так: перше місце посіла представниця НУБіП України Владислава Костюкдруге місце – Катерина Симоненко з Херсонського державного аграрного університету, третє – студент Білоцерківського національного аграрного університету Олександр Ющенко. Кращими з дисципліни «Гідробіологія» стали Юлія Ніколенко з Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, Тетяна Яковець з Національного університету водного господарства та природокористування і Микола Сара з Одеського державного екологічного університету. Вони посіли відповідно перше, друге і третє місця. Грамоти вручено і тим, хто виявився найкмітливішим з іхтіологіїПерше місцевиборола студентка НУБіП України Аліна Антоненкодруге – студент Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Андрій Климчук. Замкнув трійку лідерів представник Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Гжицького Андрій Тибінка.

     Серед ВНЗ I-II рівнів акредитації перше місце здобула команда відокремленого підрозділу університету «Немішаївський агротехнічний коледж», а його студент Роман Вознюк став кращим в індивідуальному заліку.

     Приємно, що керівники делегацій високо оцінили організацію олімпіади і подякували за її проведення. А голова журі Микола Євтушенко запевнив в об’єктивності та прозорості суддівства.

     

     Завершилися урочистості музичними вітаннями на честь переможців і учасників від студентської організації факультету тваринництва та водних біоресурсів.

Ольга Наконечна

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook