1й тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Маркетинг» серед студентів четвертого курсу

29 лютого 2016 року

 Звіт кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі

про проведення І-го туру Всеукраїнської  студентської олімпіади

за спеціальністю «Маркетинг»

 

 

Кафедрою маркетингу та міжнародної торгівлі  18  лютого 2016 р. проведений І-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю „Маркетинг”. В олімпіаді взяли участь студенти четвертого  курсу спеціальності „Маркетинг” факультету аграрного менеджменту. Всього 20 студентів.

Журі визначило переможців олімпіади:

1 місце  - Ситник Дмитро Віталійович

2 місце  -  Луцко Тетяна Вікторівна

3 місце  -  Штомпіль Максим В’ячеславович, Матвійчук Анна Юріївна

 

Для участі у 2-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади  комісія   рекомендує Ситника Дмитра Віталійовича, Луцко Тетяну Вікторівну.

 

 

 

Результати 1-го туру Всеукраїнської студентської олімпіади

за спеціальністю „Маркетинг”

 

Прізвище, ім’я, по-батькові

Факультет

Курс, група

Кількість балів

Місце в особистому заліку

 

Ситник Дмитро Віталійович

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

33

1         

 

Луцко Тетяна Вікторівна

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

32

2         

3.       

Штомпіль Максим В’ячеславович

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

31

3         

 

Матвійчук Анна Юріївна

Аграрного менеджменту

4 курс    1 група

31

4         

 

Андрійчук Ольга Віталіївна

Аграрного менеджменту

4 курс    1 група

30.5

5         

 

Шамрай Ліна Леонідівна

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

29

6         

 

Лой Катерина Петрівна

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

29

7         

 

Мрічко Юлія Дмитрівна

Аграрного менеджменту

4 курс    1 група

29

8         

 

Поспєєва Юлія Олександрівна

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

28

9         

 

Нев’язана Алла Анатоліївна

Аграрного менеджменту

4 курс    1 група

27.5

10     

 

Ярошенко Катерина Олександрівна

Аграрного менеджменту

4 курс    1 група

26

11     

12.   

Подолян Каріне Каренівна

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

25

12     

13.   

Журавльова Марина Олександрівна

Аграрного менеджменту

4 курс    1 група

25

13     

14.   

Матвієнко Дар’я Ігорівна

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

23

14     

15.   

Папуша Анна Анатоліївна

Аграрного менеджменту

4 курс    1 група

20

15     

16.   

Загребельна Неля Анатоліївна

Аграрного менеджменту

4 курс   1 група

19

16     

17.   

Щерба Марина Олександрівна

Аграрного менеджменту

4 курс    1 група

18

17     

18.   

Гриценко Марія Василівна

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

15

18     

19.   

Клімчук Олена Михайлівна

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

10

19     

20.   

Грунд Владислава Володимирівна

Аграрного менеджменту

4 курс    2 група

9

20     

 

Голова журі                                                        професор Ларіна Я.С.

 

 

Члени журі                                                          професор  Буряк Р.І.

                                                                              доцент  Бабічева О.І.

       доцент  Арестенко В.В.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015