Практичне виїзне заняття до автоцентру «Автодім Атлант Київ Захід»

16 квітня 2024 року
  У рамках підвищення кваліфікації для викладачів та правильного самовизначення в своїй професії і планах для здобувачів вищої освіти спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» було організовано виїзне практичне навчання до автоцентру «Автодім Атлант Київ Захід».

 

 

  «Автодім Атлант Київ Захід» – один з найбільших для Volkswagen в Східній Європі. Площа ділянки ремонту та обслуговування автомобілів - 1680 м2, працює до 30 підйомників, 5 постів діагностики, 2 пости мийки. Склад запасних частин – 720 м2, де розміщено більше 5 000 позицій запасних частин.

 

 

  Представників кафедри тракторів і автомобілів у складі завідувача кафедри Євгена КАЛІНІНА, доцента кафедри Івана КОЛЄСНІКА, асистента кафедри Дар’ї ЛЕМІШКО, асистента кафедри Станіслава КОСТЮКА разом з групою АТ 2306 на чолі наставника академічної групи Юліаною КОЛЄСНІК привітала начальник відділу кадрів Вікторія НАЛАПКО, яка зосередила увагу, що на будь-якому підприємстві одну з головних уваг приділяють питанням з техніки безпеки, тому перед входом до сервісного центру усі присутні пройшли обов’язковий інструктаж.

 

 

  Практичне навчання та екскурсію проводив заступник генерального директора з післяпродажного обслуговування Олег АВРАМЧУК, який розповів, що сервісний центр використовує самі передові розробки і технології в області проведення діагностики, ремонту великих вузлів і агрегатів: оригінальна діагностичне обладнання надає можливість для тестування автомобіля, як на місці так і в русі, вібростенд для діагностики підвіски – можливість швидко і точно визначити ефективність амортизаторів, стенд для перевірки гальмівної системи дозволяє визначити гальмівне зусилля на педаль гальма і ефективність гальмівної системи автомобіля, роботи по регулюванню розвалу-сходження здійснюються на сучасному комп'ютерному стенді з інфрачервоними двухсенсорнимі вимірювальними головками нового покоління.

 

 

  Також, під час відвідування сервісно-обслуговуючого цеху здобувачі мали можливість ознайомитися з усіма наявними дільницями та дізнатися тонкощі у виробничих процесах. Кваліфіковані спеціалісти поділились своїм досвідом, не тільки відповідаючи на безліч питань, але й дали змогу здобувачам наочно побачити технологічні процеси з виконання відповідних видів робіт.

 

  Здобувачі були дуже вражені такою екскурсією. Вони виявили велику зацікавленість до технологічних процесів.

 

  Кафедра тракторів і автомобілів дякує заступник генерального директора з післяпродажного обслуговування «Автодім Атлант Київ Захід» Олегу АВРАМЧУКУ та начальнику відділу кадрів Вікторії НАЛАПКО за насичену екскурсію, приділений спеціалістами час та сподіваємося на плідну співпрацю у підготовці висококваліфікованого фахівців у галузі автомобільного транспорту.

  

Юліана КОЛЄСНІК,
асистент кафедри тракторів і автомобілів

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook