Тиждень англійської мови: день наукових відкриттів! Conferenceday

24 квітня 2015 року

     Кафедра романо-германських мов і перекладу, кафедра іноземної філології і перекладу спільними зусиллями провели V Всеукраїнську студентську наукову конференцію “STUDIALINGUA: актуальні проблеми лінгвістики і методики викладання іноземних мов” що організована, починаючи з 2010 року, а отже цього року для кафедри романо-германських мов і перекладу вона була особливою – п’ятою ювілейною. Загальна кількість учасників склала 195 осіб, серед них студенти вищих навчальних закладів міст Київ, Кривий Ріг, Житомир, Херсон.

     Відкрив конференцію Шинкарук В. Д. – декан гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, який зазначив, що наукова конференція для студентів є першим кроком у світ наукових відкриттів і звершень, у світ співпраці і досліджень. Професор своєю промовою надихнув студентів напряму підготовки «Філологія» на ґрунтовні, цікаві й конструктивні доповіді з презентаціями на пленарному засіданні, по завершенню яких буди питання та обговорення.

     

     

     Після пленарного засідання продовжилася робота секційних засідань за різними напрямами, серед яких:
Секція 1. ТЕРМІНОЗНАВСТВО.
Секція 2. ФУНКЦІОНАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МОВНИХ ОДИНИЦЬ РІЗНИХ РІВНІВ.
Секція 3. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВА ТА МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ.
Секція 4. ДИСКУРСОЗНАВСТВО. ТЕКСТОЛОГІЯ.АВТОРСЬКИЙ СТИЛЬ.
Секція 5. МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ.

     Ніхто не залишився поза увагою, усі учасники конференції знайшли серед різноманіття тем і доповідей той аспект, що зацікавив, захопив і спонукатиме до плідної подальшої наукової роботи. Кращі виступи були відзначені сертифікатами. Переконана, що деякі з наших обдарованих і талановитих студентів ще здивують нас своїми науковими досягненнями в галузі філології.


     Department of Romance and Germanic Languages and Translation and the Depatment of Foreign Philology and Translation withjoint efforthave conducted. The 5-th Ukrainian Student Scientific Conference "STUDIA LINGUA: Actual Problems of Linguistics and Methodology of Foreign Languages Teaching". It started in 2010, and sothis year for the department of Romance and Germanic Languages and Translationwas special: the anniversary of the annual event. The totalnumber of participants was 195 people, including students from higher educational establishments from Kyiv, Krivyi Rig, Zhytomyr, Kherson.

Іванова О.В.,
завідувач кафедри романо-германських мов та перекладу

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook