На одному диханні: як пройшов перший тиждень студентського життя магістрів першого року навчання ОП «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами»

9 вересня 2023 року
  04 вересня 2023 року згідно із затвердженим графіком освітнього процесу в НУБіП України для магістрів першого року навчання розпочався 2023-2024 навчальний рік. Цього року, як і минулорічні роки, студентами, які виявили бажання навчатися на освітній програмі «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» стали випускники різних спеціальностей не тільки нашого університету, а й інших навчальних закладів.

 Перший день навчання розпочався із зустрічі магістрів з професорсько-викладацьким складом кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту. В першу чергу студентів цікавили особливості навчання на обраній освітній програмі та організація освітнього процесу. Відповідь на перше питання магістри почули від члена-кореспондента НАН України, доктора економічних наук, професора Лідії Шинкарук, яка є фундатором кафедри і гарантом освітньої програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами». Лідія Василівна висловила впевненість у тому, що вибір даної освітньої програми – це вибір креативних і впевнених в собі людей, які прагнуть до розвитку своїх професійних здібностей і фінансового зростання. Кому як не нам, українцям, розбудовувати нашу вільну, успішну і незалежну Україну!

 

 В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Тетяна Власенко звернула увагу студентів на особливості організації освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році, зупинившись на основних моментах навчання в магістратурі «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами».

  В ході спілкування з викладачами кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту у більшості магістрів в голові вже сформувалися теми і напрями їх майбутніх досліджень, які вони одразу розпочали обговорювати. Таким чином, знайомство непомітно переросло у першу пару – «Проектне фінансування».
  У середу у магістрів відбулась зустріч з наставником, кандидатом наук з державного управління, доцентом кафедри Анною Дергач, під час якої було вирішено багато організаційних питань, а саме: вибір старости та заступника старости групи, питання оплати за навчання, організаційні моменти роботи на навчальному порталі Elearn тощо. Не оминуло увагою і питання дотримання правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні під час організації освітнього процесу в НУБіП України у 2023/2024 навчальному році. Наостанок і магістри, і наставник відмітили, що перший тиждень студентського життя проходить насичено та продуктивно, всі були трошечки зморені, але задоволені результатом.

 

  Але виявилося, що це ще не все! У четвер на магістрів очікувала зустріч із ректором Національного університету біоресурсів і природокористування України, академіком НАПН та НААН України, доктором педагогічних наук, професором Станіславом Ніколаєнко. Резюме від студентів – «Цікаво, пізнавально, динамічно і корисно!»

 

Бажаємо нашим магістрам успіхів, задоволення від навчання під мирним небом, натхнення і сил!
ПЕРЕМОГИ і перемог всім нам!


Анна ДЕРГАЧ,
наставник магістрів УІДтаМП 1 р.н.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook