Виховна робота в навчально-науковому інституті лісового і садово-паркового господарства як засіб формування студентської відповідальності

5 вересня 2023 року
  5 вересня 2023 року у гуртожитку №1 відбулася традиційна нарада дирекції навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства з студентами різних курсів. На нараді були присутні директор інституту Роман Василишин, заступник з навчальної виховної роботи Олександр Соваков, а також завідувач гуртожитку №1 Андрій Расенчук

 

  Безсумнівно, роль виховного процесу в освітній складовій є досить вагомою і не лише для студентів перших курсів. Так, інститут наставництва безпосередньо реалізовує завдання держави, університету та інституту, де поряд з підготовкою високоякісних фахівців своєї справи, значна увага приділяється формуванню національної інтелігенції, духовному та інтелектуальному збагаченню нації, патріотизму та особистій ролі в боротьбі з росією, де кожен громадянин має власний фронт! Досягнення такої мети можливе лише за умови комплексного підходу та залученням до цієї роботи всього професорсько-викладацького складу інституту та адміністрації університету, органів студентського самоврядування та громадських об’єднань студентської молоді.

 

  На нараді було обговорено питання якості навчання студентів, контролю відвідування ними лекційних, лабораторних та практичних занять, участь найкращих студентів у предметних олімпіадах та наукових гуртках. Також було відзначено профорієнтаційну діяльність саме студентів, адже абітурієнти значно краще сприймають інформацію від своїх однолітків. Не залишилося осторонь питання культурного розвитку студентства, про що наставники щомісяця відзначають у своїх звітах щодо виконаної ними роботи. Традиційно, всі попередньо проведені заходи розміщуються на сайті інституту та університету. Директор інституту Роман Василишин також наголосив на дотримання правил проживання у гуртожитку, належному зовнішньому вигляді та реалізації особистості упродовж навчання в університеті.

 

  Результатом роботи має бути системна та цілеспрямована діяльність, яка виявлятиметься в якісному навчальному процесі, усвідомленню кожним студентом важливості отримання фахових знань, неперервному розвитку особистості та усвідомленню ними своєї приналежності до славетного колективу студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України.


Олександр СОВАКОВ,
заступник директора ННІ ЛіСПГ
з навчальної та виховної роботи

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook